Skocz do zawartości
Forum

Ból pochwy podczas okresu


hothothot

Rekomendowane odpowiedzi

mam 13 lat, 1 raz miesiączke dostałam 5 miesięcy temu, z początku była regularna, teraz się staje bardziej nieregularna.
mam problem, okropny.. dzisiaj dostałam miesiączke za wcześnie, cały dzień było dobrze, lecz od godziny strasznie boli mnie pochwa! (nie wiem dokładnie czy to pochwa, lecz okropnie mnie boli miejsce intymne) gdy tylko się ruszę odrazu czuje ten okropny ból, aż łzy lecą! nie mogę wstać, siedzę na miejscu bez ruchu, a gdy wstane musze isc tiptopami i kręci mi się w głowie ..
co to moze byc? pomocy ! :(
wstydzę się zapytać mamy.. co mam zrobic? co to może oznaczac?

nigdy nie współzyłam jbc.

Odnośnik do komentarza

a czy ten ból jest podobny do tego jakbyś miała zatrwardzenie? To może głupio brzmieć ale pytam poważnie. Czy czujesz tak jakby skurcze i parcie?
bo ja tak mam czasami. Czasami mam taki ból niby skurcz, niby kłucie, i pytałam lekarza i on powiedział że niektóre kobiety tak mają. Jeżeli to ci isę powtarza często i utrzyumje się długo to pogadaj z mamą. Nie ma się czego wstydzić. Ona też jest kobietą, i też przechodziła przez podobne problemy.

Żyj tak, żeby twoim przyjacielom zrobiło się smutno gdy umrzesz

Odnośnik do komentarza

Witam Cię Serdecznie:)

Bez badania i diagnostyki nie mogę Ci powiedzieć co może być przyczyną Twoich problemów. Myślę, że nie powinnaś się wstydzić i powiedzieć o swoim problemie mamie. To, że nie współżyłaś nie przekreśla możliwości zakażenia dróg moczowo-płciowych. Najlepiej jak udasz się z mamą do ginekologa na swoją pierwszą wizytę. Gdy objawy się nasilą lub będą powtarzać konieczna jest dokładniejsza diagnostyka.

Pozdrawiam Piotr

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...