Skocz do zawartości
Forum

Uciążliwe pieczenie miejsc intymnych


Gość intymna

Rekomendowane odpowiedzi

Moim problemem jest ciągłe pieczenie miejsc intymnych, między innymi odbytu. Pojawiają się zaczerwienienia,a środki do miejsc intymnych nie pomagają.
Jest do dość uciążliwy problem jak na co dzień.
Przez okres ok. dwóch miesięcy zażywałam regularnie tabletki ,,Provag", które złagodziły problem w większym stopniu, jednak gdy przestałam brać tabletki problem powrócił.
Przed wizytą do lekarza postanowiłam napisać tutaj, licząc na jakąś odpowiedz.
Jak poradzić sobie z tym problemem?

Odnośnik do komentarza

W tej sytuacji jest najlepszym rozwiązaniem iść do lekarza bo on zapisze Ci leki, które mają o wiele wyższe dawki substancji niż te co sami możemy kupić w aptece. Mi to wygląda na grzybicę. Ja w takich przypadkach dostaję czopki do pochwowe nestatyna. To mi zawsze pomaga:)

Kocha się nie za cokolwiek, ale pomimo wszystko kocha się za nic.

Odnośnik do komentarza

Może ten provag powinnas jeszcze zażywac, z tego co wiem to jest preparat doustny i zażywa sie go dość długo. Możesz spróbowac terapii alternatywnej, jak np Lactovaginal, to jest srodek dopochwowy. Stosuje sie go przez 7 dni, jest skuteczniejszy bo działa w miejscu podania, przez to równiez działa szybciej. Mimo wszystko dobrze, ze umowiłas sie do gina, nie ma to jak fachowa porada.

Odnośnik do komentarza

Witam!
Opisane przez Panią objawy najprawdopodobniej świadczą o infekcji dróg rodnych. Zdecydowanie proszę skonsultować się z lekarzem ginekologiem, który zbierze wywiad, zbada Panią oraz zleci właściwe środki farmakologiczne. Do czasu postawienia diagnozy oraz zakończenia leczenia proszę powstrzymać się od współżycia. Pani partner również powinien zostać przeleczony - bez względu na fakt, czy ma objawy infekcji.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...