Skocz do zawartości
Forum

Ból głowy, brzucha i mięśni a ciąża


Gość al...20

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jestem osoba która niedawno zaczęła współżycie, a dokładnie 20 sierpnia . Używaliśmy wtedy prezerwtyw i wziełam potwierdzająco tabletke zapobiegająca ciaży . Od tego czasu kocham sie z moim partnerem mniej więcej co tydzień i nie używamy żadnego zabezpieczenia tylko stosunek jest przerwany . Kilka razy zdarzyło sie użyć nam prezerwatywy . Od kilku dni czuje się dość rozdrażniona i mam bóle glowy, brzucha, mięśni, zębów, i uszu . Są one chwilowe i niemocne. Nie mam siły i jestem dość otępiała, zmęczona . Jest tez tak, że boli mnie jedna część głowy chwilowo, potem przestanie i boli mnie inna część ciała (np. mięśnie rąk) . Czy mogą być to objawy ciąży ? Jeśli tak to co mogę zrobić żeby temu zapobiec . Czy może to być skutek tego że zaczęłam współżyć jak twierdzi mój partner ?

Odnośnik do komentarza

Witam!
Opisane przez Panią objawy są dość mało specyficzne, co oznacza, że na ich podstawie nie można postawić żadnej konkretnej diagnozy. Nie ma też takiej możliwości by ocenić prawdopodobieństwo ciąży na podstawie podanych objawów. Proszę jednak pamiętać, że stosunek przerywany nie jest metodą antykoncepcyjną, co oznacza że ryzyko ciąży jest wysokie. W celu potwierdzenia/wykluczenia ciąży proszę wykonać test ciążowy lub skonsultować się z lekarzem ginekologiem.
Może być Pani jednak pewna, że opisane objawy nie są związane z faktem rozpoczęcia współżycia.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...