Skocz do zawartości
Forum

Plamienia zamiast okresu a poronienie


Gość sy...aa

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,
Mam 30 lat i aktualnie moj lekarz przebywa na urlopie a ja od tygodnia odchodze od zmyslow. W polowie sierpnia wyjechalam na wczasy.W pierwszej polowie 2 tyg uropu (ok 16.08)dostalam brazowego plamienia, poczatkowo myslalam ze to wczesniejsza miesiaczka (przypadala na ok 28.08/) ale trwalo to zalednie 2 dni. Zdziwiona wytlumaczylam to sobie jakims przemczeniem, stresem podroza i zmiana klimatu. Po powrocie z wakacji czekalam na okres Niestety opoznial sie a 3 wrzesnia zaczela sie wydzielac ponownie brazowa wydzielina ale juz na 2 dzien nie bylo po niej sladu. Kolejnego dnia zauwazylam czerwone plamienie, na 2 dzien bylo zmieszane juz z jakas wydzielina ale nie brudzilo w zaden sposob wkladki Popsrostu pozostawalo jakby w srodku Co to moze byc? Czy to ciaza czy jakies poronienie? Tyle sie o wszystkim naczytalam ze odchodze od zmyslow Nie wiem czy powinnam wykonac test bo przy tym plamieniu nie mam pewnosci ze bedzie wiarygodny Prosze o jakies wytlumaczenie
Dodam ze zwykle nie mam regularnych okresow ale mieszcze sie na tyle w normie ze nie wariuje do tego sa w miare obfite

Odnośnik do komentarza

Witam!
Jeżeli Pani miesiączki zawsze są obfite, a prowadzi Pani aktywne życie seksualne rzeczywiście może warto wykonać test ciążowy. Powinien być już wiarygodny pomimo plamienia. Wątpliwości może rozwiać także wizyta u specjalisty ginekologa. Opisane przez Panią objawy rzeczywiście mogą być także związane z podróżą, stresem i zmianą klimatu. Proszę zatem nie panikować, tylko skonsultować się z lekarzem ginekologiem, który zbierze wywiad, zbada Panią i wskaże potencjalną przyczynę dolegliwości.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...