Skocz do zawartości
Forum

Stringi a infekcja pochwy


Gość black silence

Rekomendowane odpowiedzi

Gość black silence

Czy jest możliwe że przez stringi mam infekcje pochwy? Lubie stringi i codziennie je nosze i czesto mam infekcje pochwy a jak chodze w normalnych majtkach - wszystko wraca do normy i nie ma problemow. Stringi przez 2 tygodnie - zaraz zaczerwieienia uplawy itd.

Odnośnik do komentarza

Zawsze jak zakładam stringi to mam infekcje pochwy, ostatnio na wymazie wyszła mi Escherichia coli – czytałam, że stringi sprzyjają rozwojowi infekcji. Przerzuciłam się na zwykłą bawełnianą bieliznę, ze stringów całkowicie zrezygnowałam, dodatkowo w celu ochrony przed infekcjami codziennie myję się płynem do higieny intymnej i smaruję provag żelem z kwasem mlekowym, który chroni przed infekcjami oraz łagodzi uczucie pieczenia i podrażnienia po goleniu miejsc intymnych.

Odnośnik do komentarza

Tak na prawdę sama odpowiedzialaś sobie na pytanie. Noszenie stringów okazjonalnie jest OK, ale na codzień moze powodowac własnie infekcje. Takie dolegliwosci moze złagodzic wspomniany provag żel, nawilża i działa kojąco na podraznienia ale zmień nawyk i zamiast stringów kup sobie fajną bieliznę, najlepiej bawełnianą, co nie znaczy,ze od razu mają to byc barchany ;)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...