Skocz do zawartości
Forum

Bóle brzucha, mdłości i zawroty głowy a ciąża


Gość Anita1990

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie !

Otóż mam dziwny problem , współzylam z chłopakiem 5 dni przed planowaną miesiączką ( w tym czasie miałąm brązowe upławy) kochaliśmy się z prezerwatywą która się zsuneła i została w środku ( do wytrysku nie doszło ) po upływie godziny została wyciagnięta. Już pierwszego dni po stosunku miałam boleści brzucha , zawroty głowy , i wstręt do jedzenia , później doszły mdłości . Pojawiły się objawy przedmiesiączkowe ( bolesnośc piersi , wzdęty brzuch ), które minęły po paru dniach . Miesiączka mi się juz spóźnia 9 dzień . robiłam w tym czasie 3 testy ( 1 - po 6 dniach od stosunku wynik negatywny , 2 - po 10 dniach po stosunku ,wynik negatywny , 3 - po 12 dniach po stosunku wynik negatywny ) . Miałam również problemy z upławami , ponieważ w ogóle ich nie było . zaczęłam więc stosować wiesiołek ale poprawy nie ma... tylko piersi znów zaczęły boleć ... uczulona jestem na zapachy .. i brzuch wzdęty i jakby twardszy ( jajniki ) .. Ciężej mi się też oddycha. wydaje mi się że moze to być przez stres. .. Mdłości póki co ustąpiły . Pomocy. ( czy test może byc wiarygodny ? 9 dni po spodzieanym terminie miesiączki ? ( 12 dzień po stosunku? ) na teście było napisane że wykrywa ciąze juz 6 dni przed planowaną miesiączką ). Dodam jeszcze że w środku jestem jakby opuchnięta . i towarzyszą mi zawroty głowy Dziękuję bardzo za odpowiedź ! Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

A mam jeszcze jedno pytanie: Moja dziewczyna miała operacje wyrostka 2 tyg. temu a nasz ostatni stosunek odbył się albo 5-6 września albo 16-17 nie pamiętam który to był weekend. Było to tak ze założyłem prezerwatywę włożyłem go dosłownie 3 razy po czym wyjąłem bo powiedziała że ją boli i ogólnie zrezygnowała mówiąc że nie ma ochoty na seks. Prezerwatywa ani nie pękła ani nie doszedłem w środku. Okres spóżnia się juz 5 dzień. Czy może to być wina operacji? Mówi że nie ma żadnych oznak ani bólów brzucha ani powiększenia piersi ani wzmożonej ilości pryszczy (bo zwykle mówi że ją "wysyfi" na okres :P)

Odnośnik do komentarza

Mógł jej się przesunąć cykl. .. Moim zdaniem to może być wina : operacji, stresu , diety , itd. więc nie masz na bank powodów do zmartwień . ! ;) ja np. się czuje cały czas senna i wydaje mi sie ze mma podwyzszoną temperaturę . Mam nadzieje że testy są wiarygodne ( nie zrobione za wcześnie ) i to na serio jakieś uczulenie czy cos..

Odnośnik do komentarza

Już nie raz miałem tydzień stresowy i czekałem z niecierpliwością na okres i czytałem na innych forach o takich przypadkach że po seksie w zabezpieczeniu kobiety odczuwały ból, swędzenie itp. nawet jak robiłaś to nie raz to tym razem kupił np. z innej firmy niż zwykle czy inny rodzaj który zawierał jakiś środek który z kolei wywołał uczulenie. Dzieki że mnie uspokoiłaś ale wcześniej nawet jak sie spóźniał to miała oznaki typu wieksze piersi czy te pryszcze :/ jestem wręcz przekonany że nic się nie mogło wydarzyć ale nerwy mimo wszystko zostaja :/

Odnośnik do komentarza

no własnie zadne swedzenie ani ból nic.. nie występuje . .. No ten stres jest najgorszy .. pogarsza sytuację ale nie da się nie myśleć o tym i wyluzować kiedy coś jest nie tak ... najgorsze właśnie ze prezerwatywa się zsunęła ..a wystepuje przecież płyn preejakulacyjny .. .

Odnośnik do komentarza

Anito sadze ze za wczesniej zrobilas testy. Test domowy wykrywa ciaze dopiero 6 dni po zapłodnieniu ale wiadomo ze do zapłodnienia nie dochodzi w momencie stosunku lecz około 6-10 do po stosunku. W zwiazku z czym test jest w stanie wykryc ewentualna ciaze najwczesniej około 16 dnia po stosunku. Ja mam podobna sytuacje. Dzis 10 dni po stosunku od kilku dni mam mdlosci, nudnosci, wyczulony wech, lekkie zawroty glowy, odruchy wymiotne, teperatura pochwy 37,4 itp. Mam juz 2 dzieci i z doswiadczenia wiem ze to na 85% jest ciaza. Nie moglam sie doczekac i zrobilam juz 2 testy i wyszly negatywane ale to z powodu niskiego stezenia hormonu. Wiem ze musze poczekac jeszcze przynajmniej 5-10 dni na kolejny test ktory moze byc w miare wiarygodny oczywiscie jezeli nie dostane pms. Dodam ze w dzien po stosunku mialam 3 dniowe plamienie ktore nagle ustało.Było to 11 dni po zakonczeniu miesiaczki. Boli mnie podbrzusze. Co o tym myslicie ???!!!Czy podzielacie moja opinie odnosnie ciąży ?!

Odnośnik do komentarza

~Neo8
A mam jeszcze jedno pytanie: Moja dziewczyna miała operacje wyrostka 2 tyg. temu a nasz ostatni stosunek odbył się albo 5-6 września albo 16-17 nie pamiętam który to był weekend. Było to tak ze założyłem prezerwatywę włożyłem go dosłownie 3 razy po czym wyjąłem bo powiedziała że ją boli i ogólnie zrezygnowała mówiąc że nie ma ochoty na seks. Prezerwatywa ani nie pękła ani nie doszedłem w środku. Okres spóżnia się juz 5 dzień. Czy może to być wina operacji? Mówi że nie ma żadnych oznak ani bólów brzucha ani powiększenia piersi ani wzmożonej ilości pryszczy (bo zwykle mówi że ją "wysyfi" na okres :P)

Witam!
Zabieg operacyjny, który przeszła pańska partnerka mógł przyczynić się do przesunięcia krwawienia miesięcznego. Prawdopodobieństwo ciąży w tym przypadku jest niewielkie. Jeśli krwawienie nie pojawi się w najbliższym czasie to warto wybrać się na wizytę kontrolną do ginekologa.

Odnośnik do komentarza
Gość zamyslonyyyyy

Witam mam takie pytanie mojej dziewczynie spoznial sie okres 9dni podczas stosunków nie bylo wytrysku w środku , nie zabezpieczalismy sie ale ja nie wytwarzam plynu i nie bylo sexu przerywanego , dzisiejszego dnia krecilo jej sie w glowie i miala mdlosci przez chwile wcześniej nie bylo żadnych objawów . Po poludniu zaczely bolec ja plecy ( zawsze ją bola przed okresem ) po godzinie dostala krwawienia ale nie bylo ono obfite i mialo jasny kolor , tu moje pytanie , czy to okres ? Dodam również ze na początku miescisca zmieniliśmy klimat podróż polska Niemcy , pomozcie;-)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...