Skocz do zawartości
Forum

Czuję się jak w Truman Show


Gość alisha

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem
mam 22 lata ale ten problem trwa odkad pamietam, praktycznie od dziecka. Ciagle zyje w przekonaniu, ze to co robie jest obserwowane, ze ktos na mnie patrzy, ze wszystko jest ustawione, a ja sobie zyje jakw Truman Show i wydaje mi sie ze wszystko jest prawdziwe a nie jest. Czasem, n awet jak jestem sama mamw razenie ze ktos mi sie przyglada, ze ktos sie gdzies chowa obserwuje mnie i patrzy na moje reakcje. Czasem mysle ze w moim domu są kamery i podsłuchy. Chyba zwariuje pomocyyyy

Odnośnik do komentarza

wcale nie jest konieczna wizyta u specjality by rozwiązac taki problem , mianowicie musisz zadac sobie pewne pytanie czy np .
1. w dziecinstwie balas sie spac sama w pokoju ?
2. Czy powodem twojego zaniepokojenia jest lub są sytuacje z dziecinstwa , ktore moglby zakrzywic Ci obraz realnego swiata ?
3. Czy mialaś stycznosc z substancjami odużającymi ? lub alkoholem w powiązaniu z lekami psychotropowymi lub innego rodzaju ?
4. Czy faktycznie ta rzeczywistosc , ktora nas otacza jest prawdziwa ? i czy przypadkiem nie jest zaklamana ? Czy przypadkiem dostrzegam rzeczy , których zwykly smiertelnik nie jest w stanie zauważyc ? Moze być to oznaką ,ze jestes wyjątkowym czlowiekiem i zgłebiaj Biblie ze zrozumieniem ... Proś Boga aby odrózniac jedno od drugiego i aby dał Ci mądrość ...
Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...