Skocz do zawartości
Forum

Określenie typu figury


odludek

Rekomendowane odpowiedzi

~Mała__MI
Acha ale przecież tu nie chodzi oto aby mieć duży biust i duże biodra tylko o proporcje. Marlyn Monroe miała 90 na 0 na 90 i była klepsydrą.

owszem, chodzi o to, ponieważ trzeba mieć jakiś tam konkretny odstęp między talią a biodrami czy biustem, chyba 20 cm, nie pamiętam. W każdym razie klepsydra ma biust i biodra. Wg mnie ona to bardziej kolumna

Odnośnik do komentarza

~Achaa
~Mała__MI
Acha ale przecież tu nie chodzi oto aby mieć duży biust i duże biodra tylko o proporcje. Marlyn Monroe miała 90 na 0 na 90 i była klepsydrą.

owszem, chodzi o to, ponieważ trzeba mieć jakiś tam konkretny odstęp między talią a biodrami czy biustem, chyba 20 cm, nie pamiętam. W każdym razie klepsydra ma biust i biodra. Wg mnie ona to bardziej kolumna

nie sorki pomyliło mi się z tą liczbą... kurcze są kalkulatory na necie które wskazują jaki ma się typ sylwetki, niech sobie sprawdzi

Odnośnik do komentarza

Halszkaa
moim zdaniem 66 cm w tali to jest dość wąska talia. Kolumna to jak masz biodra, talia i biust prawie jednakowych wymiarów.Najlepiej jak wkleisz zdjęcie, może nawet być bez głowy:P

no ciężko jest mieć 80 cm w talii, jak dziewczyna ma małą pupę i małe piersi. Na to też należy zwrócić uwagę, a nie tylko ile ma cm w talii.

Skoro ma szerokie ramiona, to jest wazonem

Odnośnik do komentarza

Na podstawie wymiarów można stwierdzić, że Twoja figura jest proporcjonalna i jest to typ klepsydry. Choć istotny byłby również obwód ramion oraz ocena na podstawie fotografii ;)

Trzy podstawowe typy figury to: gruszka, jabłko oraz klepsydra.

W przypadku pierwszego z nich charakterystyczny jest mały-średni biust i wąskie ramiona w stosunku do szerokich bioder. W przypadku jabłka charakterystyczny jest brak talii - ramiona oraz biodra są mniej więcej na równi.

Klepsydra to typ figury o charakterystycznym wcięciu w talii oraz proporcjonalnych względem siebie ramionach oraz biodrach.

Odnośnik do komentarza

dellavita
ja tez się zastanawiam nad tym jakiego typu mam figurę.
talia-67
biodra-78
biust-84

Moim zdaniem masz figurę w kształcie, tzw. lizaka. Nie należy on wprawdzie do podstawowych typów kształtów, ale występuje dosyć często :)

W tym przypadku charakterystyczne jest to, że biust jest zdecydowanie większy w stosunku do obwodu bioder. Poza tym występuje też szczupła talia.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...