Skocz do zawartości
Forum

Brak okresu po seksie analnym a ciążą


Gość anitka22

Rekomendowane odpowiedzi

witam ostatnio kochalam sie z moim chlopakiem ale uprawialismy sex analny ... wiem ze przez sex analny nie mozna zajsc w ciaze ale sie martwie gdyz okres spoznia mi sie juz 5 dni a zawsze mialam rowne cykle... ostatnio zauwazylam ze z pochwy wydobywa mi sie biala wydzielina? czy to moze oznaczac ze jestem w ciazy?
matwie sie bardzo i byłabym wdzieczna jesli ktos by mi odpowiedzial na moje pytanie i rozwial moje watpliwosci
dziekuje z góry

Odnośnik do komentarza

jaka biała wydzielina?
Kobieta przecież w różnych fazach cyklu wydziela dwa rodzaje wydzieliny, jedna jest taka płynna najczęściej przezroczysta, lejąca - śluz dni płodnych a druga jest kleista, zbita i może byc biała - śluz dni nie płodnych. Jeśli zaś wydzielina ma nieprzyjemny zapach towarzyszy jej swędzenie, pieczenie to najprawdopodobniej masz jakąś infekcję.

Odnośnik do komentarza

Uprawiałam z chłopakiem seks analny w ostatni dzień poprzedniego okresu. Teraz spóźnia mi się już trzy dni i mam lekkie obawy ponieważ przeważnie miałam regularnie góra 2 dni poślizgu. Boje się że coś mogło wyciec, chodzi mi o śluz, preejakulat ponieważ wytrysk był na zewnątrz. Dodam że od miesiąca bardzo intesywnie ćwicze bez dnia przerwy a po treningach padam na twarz i do tego mniej jem. Jak myślicie czy to może mieć związek ze spóźniającym sie okresem czy może jednak powinnam martwić się o tą pierwszą sprawę ?

Odnośnik do komentarza

Wydaje mi się że nie masz się czym przejmować bo opóźnienie okresu może być spowodowane bardzo dużym wysiłkiem przy ćwiczeniach. Jeżeli to Cię nie uspokaja to kup test ciążowy w aptece i będziesz miała względną pewność.
Moim zdaniem prawdopodobieństwo zajścia w ciążę w takich warunkach jak opisałaś jest bardzo bardzo mało prawdopodobne.

Odnośnik do komentarza
Gość Kendzior

To tak jak przykładowo by cie dotknął ktoś palcem na którym był śluz z penisa :) i jeśli to by prowadziło do ciąży to nawet przez spodnie mogło by dojść :) i nikt nie mógł by się zbliżać do siebie :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...