Skocz do zawartości
Forum

Naprzemienny ból jajników i płynna, biała wydzielina z pochwy


Gość Wiolunia

Rekomendowane odpowiedzi

od jakiegoś czasu mam bóle jajników. Ale nie bolą jednocześnie tylko na zmianę jednego dnia jeden a drugiego drugi... i wydziela mi sie dziwna maź. jest ona bardziej płynna i biała. wydziela sie ona 2 razy dziennie rano jak wstanę i przed snem. Chciała bym się zapytać czego jest to przyczyna... a dodam jeszcze że jakiś rok temu brałam proszki antykoncepcyjne ale po nich miałam plamienia i bolała mnie macica po nich jak poszłam do ginekologa który przepisał mi te proszki, zbadał mnie i powiedział że nie widzi żeby mnie cokolwiek bolało i że na jego oko jak bym robiła cytologię to by wyszła dobra... zaczęło mnie to zastanawiać a jeszcze dodał takie zdanie " po co Pani antykoncepcja jeżeli pani jest młoda to może pani dzieci rodzić " a bardzo mnie zdenerwowało to co mi ten lekarz powiedział i przestałam do niego chodzić... a dodam że ja już jestem po porodzie i mam już 2 letniego syna... co mogą oznaczać te przyczyny? z góry dziękuję. Wiola

Odnośnik do komentarza

Witam,
Przewlekły ból w miednicy może być spowodowany zapaleniami narządów miednicy, endometriozą, mięśniakami macicy, gruczolistością wewnętrzną macicy i przyczynami nieginekologicznymi np. zrostami po operacjach, zaburzeniami żołądkowo-jelitowymi, problemami mięśniowo-szkieletowymi. Przyczyny nie pozna się bez dokładnego badania ginekologicznego dlatego polecam udać się do lekarza.
Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...