Skocz do zawartości
Forum

Zmiana zachowania żony


Gość JayJay

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,
jestem o ślubie ponad 3 lata i ostatnio zaczęło się psuć i to dość mocno... Gdzieś od miesiąca moja żona jest inną osobą, zaczęła się odchudzać, nie ma czasu na nic w domu, co chwile gdzieś chce wychodzić - zapomniała o domowych obowiązkach. W sprawach łóżkowych też jej nie poznaje - wcześniej trzeba było ją zaciągać wołami do łóżka, a teraz nie ma wieczoru żeby sama się nie domagała seksu. Przyłapałem ją ostatnio na dwuznacznych rozmowach z kolegą, ona twierdzi że to są żarty i że źle to odebrałem, mi to nie daje spokoju. Próbowałem z nią rozmawiać i za każdym razem słyszę to samo, że się czepiam, że znęcam się nad nią psychicznie, że wyprowadzam ją z równowagi i nie chce ze mną rozmawiać. Zapewnia że mnie kocha i nie chce rozwodu - posunąłem się nawet do tego stopnia że zapytałem wprost! Dostaje ode mnie jakieś małe upominki, albo kwiaty bez okazji i jest "źle", wcześniej tego nie było to było jeszcze gorzej... Czy mogę prosić o jakąś radę, co mam robić, żeby było jak dawniej...

Odnośnik do komentarza

rozumiem ze jestes zdezorienowany zachowaniwm zony. ale ro ze zaczela dbac o siebie, wypelniac jakos czas to nic dziwnego. mialabym watpiwosci co rozmow z kolegow, ale jesli nie ma w nich nic dwuznacznego nie marwilabym sie. tez masz kolezanki, kobiety wokol siebie w pracy. jak zaczalbys chodzic na silownie i z kumplami na piwo mialoby to oznaczac od razu rozwod? w jakims momencie zycia kobiety zaczynaja myslec o sobie, nie dlatego ze przestaja kochac ale chca robic cos dla siebie. porozmawiaj z zona na ten temat.

Odnośnik do komentarza

Mężczyźni inaczej patrzą na pewne kwestie. Jeśli kobieta nagle zaczyna o siebie dbać, odchudza się, codziennie ładnie maluje, zmienia fryzurę itd., to zaraz doszukują się tego, że pojawił się ktoś w jej życiu i że na pewno jest tak, ze chce mu się przypodobać, albo że zdradza partnera. Nie zawsze tak jest. Oczywiście może tak być, ale przecież nie musi. Nie doszukuj się dziury w całym, skoro nie masz ku temu przeslanek. Wręcz przeciwnie, doceń żonę i jej starania. Mów jak pięknie wygląda, zauważaj zmiany, ale nie przesadzaj aby to nie było sztuczne. Może zaproponuj, że razem zapiszecie się na taniec towarzyski dla par, albo zabierz ją gdzieś na weekend w nagrodę za to, że tak bardzo dba o siebie, a że strasznie Ci się podoba i ją kochasz, chcesz jej wynagrodzić ten trud. Zobaczysz jak ona na to reaguje czy jest chętna na takie zaangażowanie i inicjatywy z Twojej strony. Może właśnie tego jej brakuje i swoim wygladem i zmianami, chce zdobyć Twoje większe zainteresowanie.

http://www.ticker.7910.org/an1cMls0g411100MTAwNDcxNGx8MzU1NjZqbGF8aW4gbG92ZQ.gif

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...