Skocz do zawartości
Forum

Czy uprawialiście fisting?


Gość niktusiek

Rekomendowane odpowiedzi

Gość wcaleNIErozklepana

mnie ostatnio facet takie coś zafundował, znaczy się byłam wstawiona i najpierw tak cudownie się mną zajął oralnie, potem ostry numerek i byłam tak napalona że myślałam, że mu wypalę dziurę w pościeli i on znowu zszedł do minetki i paluszek dwa, nawet się nie zorientowałam i włożył dłoń i tak delikatnie masował od środka, byłam w stanie tylko pojękiwać i dyszeć, takiego wytrysku to już dawno nie miałam, a potem znowu mnie przerżnął, bosko było. Pochwa w ciągu ok 30-40 minut powróciła do normalnego kształtu. Ps nie jestem ciasna jak ministrant ale mam normalną budowę i rozklekotana też nie jestem. Ogólnie super sprawa ale tu trzeba maksymalnie przygotować partnerkę inaczej nic z tego nie wyjdzie, aha jakbyście widzieli jaki On był podniecony och! tęsknie za nim...

Odnośnik do komentarza
Gość wcaleNIErozklepana

up@ Nie, ale po kilku latach poznawania swojego ciała, nabrałam wprawy i częściowej kontroli nad jego reakcjami i przy okazji nauczyłam się squirtać, jeśli jest to dla ciebie nowe słówko panie wyciąg z fiuta (zresztą niby z czego innego) to proszę popytać Wujka Google, a dopiero potem poddawać w wątpliwość moją kobiecość.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...