Skocz do zawartości
Forum

Podkolanka do szpilek


Gość 20Korba

Rekomendowane odpowiedzi

Hej,
Mam 20 lat i się zastanawiam czy moge chodzić w podkolanach. Strasznie mi się podobają ale nie chcę wyglądać jak mała dziewczynka. Czy to nie bedzie obciach jak tak się pokarze na uczelni? Po za tym czy takie podkolanka można nosić do szpilek?

Odnośnik do komentarza
Gość Daria to ja

wg mnie to wyglada kiepsko bo kojarzy sie albo z kobieta ktora szuka gwizdajacych panow albo z kobieta ktora jest infantylna na tyle zeby nosic podkolanka ale chce byc kobieta i zaklada szpilki. mnie sie to nie podoba podkolanowki to bardziej styl sportowy lub do kozaków itp

Odnośnik do komentarza

mnie osobiście zakolanówki się podobają,ale nie do szpilek,źle bym się czuła,myślę,że za bardzo przyciąga to wzrok mężczyzn. Ostatnio widziałam dziewczynę,która miała zakolanówki,a do tego vansy i fajnie wyglądało to połączenie ;)

Odnośnik do komentarza

podkolanówki a nie podkolanka. Nie ma takiego słowa jak podkolanka.
Ja bym nie założyla, bo bym wyglądała zbyt wulgarnie. W ogóle bym nie założyła podkolanówek... może to i fajnie wygląda, ale raczej dla takich chudych nastolatek w trampkach czy coś, na pewno nie dla dorosłych kobiet i to do szpilek. Widziałam w tym roku dziewczynę, która szła w miniówce w kratę i podkolanówkach, do tego miała dziwne włosy... wyglądała jak emo dzi**a :D a z 18 lat na pewno miała, pewnie nawet więcej

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...