Skocz do zawartości
Forum

Niechciane dziecko


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Przepraszam że tak późno ale mam zakręcony tydzień. Więc tak. Byliśmy na tej wizycie i wszystko jasne. Przełom 7 i 8 tygodnia. Dziecko rozwija się dobrze. A plamienie spowodowane było rozciąganiem się macicy. Teraz przed nami jeszcze jedno wyzwanie. Oznajmić całej rodzinie o kolejnym członku. Wszystko zmierza w dobrą stronę. pozdrawiam:)

Odnośnik do komentarza

Złoty kompromis: ona rodzi dziecko i oddaje jemu na wychowanie. Ewidentnie - ona nie chce dzieciaka, bo gdyby chciała to sama by o niego walczyła, to ona przekonywałaby swojego chłopaka że to dziecko musi przyjść na świat. Skoro on tak bardzo dziecka pragnie i już je kocha to nie zawaha się podjąć trudów samotnego rodzicielstwa. Dziewczyna przeżyje jakoś ciążę i poród - to w końcu nie jest najtrudniejsze, to dopiero preludium. Najtrudniejsze zaczyna się dopiero potem - zwykłe, szare życie, pielęgnowanie, utrzymanie, wychowywanie, tłumaczenie co dobre a co złe. Mężczyżni są wygodni - chcą mieć dzieci, owszem, ale nie za bardzo chcą sie przy tych dzieciach narobić tyle co kobiety. Skoro wiele samotnych dziewczyn jest kochajacymi mamami to czemu samotny chłopak nie ma być dobrym ojcem?

Odnośnik do komentarza
Gość Arthrotec

Witam. Posiadam bardzo skuteczne tabletki wczesnoporonne o nazwie Arthrotec  do dyskretnego stosowania w domu. Lek jest skuteczny ,bezpieczny w przystepnej cenje. Sama go stosowałam bedac w 9 tygodniu ciaży i kuracja zakonczyła sie pełnym sukcesem. Podziele sie doswiadczeniem z mojego zabiegu Kontakt 512-204-076 Justyna

ppdA7S.jpg

Odnośnik do komentarza
Gość Arthrotec

Witam serdecznie. Posiadamy  tabletki które pozwolą przejść pełna i bezpieczna kuracje dyskretnie w domu, 
Nasze leki są w pełni orginalne w orginalnych blistrach aptecznych. Orginalnośc jest gwarancja Twojego bezpieczenstwa 
jak rowniez gwarantuje powodzenie zabieegu . Jestesmy do Twojej dyspozycji 7 dni w tygodniu i służymy fachowym wsparciem Kontakt 512 204 079 Justyna

KSIJnX.jpg

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...