Skocz do zawartości
Forum

Brązowe krwawienie w ciąży po Duphastonie


Gość zy...ul

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Jestem w 15 tygodniu ciazy tydzien temu lezalam w szpitalu poniewaz ww nocy zaczelam krwawic bylam tam przez 3 dni . Wyniki badan krwi i usg byly bardzo dobre lekarz dawal mi lek duphaston i nospe i takie leki tez do domu wypisal mi . po tym leku duphaston zaczelam plamic to nie krew tyko wydzielina raz brazowa raz ciemno czerwona na forum czytalam ze po leku duphaston tak moze byc czy to prawda / a dopiero w poniedzialek ide na wizyte do ginekologa . kiedys bralam przed szpitalem luteine dopochwowo czy dla wzmocnienia moge ja teraz brac/ czekam na odpowiedz . pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Witam!
Teoretycznie w ulotce leku Duphaston napisane jest, że podczas jego stosowania mogą pojawić się krwawienia. Tak praktycznie w ciąży stosuje się ten lek po to, by krwawienie zahamować. Proszę zatem skonsultować się z lekarzem, który oceni czy nie należy na przykład zwiększyć dawki leku. Samodzielnie proszę nie wdrażać stosowania luteiny - proszę porozmawiać o tym z lekarzem. Jeśli lek będzie wskazany lekarz na pewno go Pani przepisze.

Odnośnik do komentarza
Gość gosiak87

witam,
13.02.2013 byłam na badaniu i lekarka stwierdziła 5 tc. Ostatnią miesiączkę miałam 07.01. Wszystko było dobrze, aż do 19.02 - kiedy dostałam krawienia ze skrzepami, pojechałam do szpitala i dostałam duphaston (6 tab.) - przestało krawić, następnego dnia miałam się zgłosić do mojej lekarki, która zapisała mi 2 tab. na dzień. Dzisiaj w nocy znowu dostałam krawienia, byłam w szpitalu i lekarz zalecił mi 4 tabletki. Zrobił USG: usg w jamie macicy, pęcherzyk ciążowy 2,5 x 2 m (m albo cm?) z echem od żywego zarodka o wymiarze CRl 2.6 mm = 5t.6d. Proszę mi powiedzieć czy wszystko jest w porządku? czy takie krawienia są normalne? do kiedy mają trwać, czy ja mam już do końca ciaży brać te tabletki na podtrzymanie ciąży? Bardzo proszę o pomoc...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...