Skocz do zawartości
Forum

Czy jestem chora? Czy mam nerwicę? Muszę się leczyć, czy odseparować od "przyczyny"?


Gość ma...91

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. W sumie nie wiem od czego zacząć... Mam 18 lat, od roku jestem z 29-letnim meżczyzną, który miał w swoim życiu do czynienia z narkotykami. Sporo zmieniłam w jego życiu. Stanął na nogi: pracuje, ma mieszkanie, wyszedł z długów, nie nadużywa alkoholu, nie ćpa. Ale nadal jest problem. Jest zazdrosny, nie tak bardzo jak wcześniej, ale nadal ma "ataki" zadrości. Nieuzasadnione, bo nigdy nie dałam nu powodów. Kiedyś z nim rozmawiałam, dawałam się sprawdzać, bo nie miałam nic do ukrycia, ale teraz drażni mnie to. Wpadam w szał, dochodzi do rękoczynów. Szarpiemy sie, wyzywamy. W taki sposób złamałam dwa palce. W takich sytuacjach krzyczę, płaczę, nie panuję nad sobą, trzęsę się. Kocham go, ale jednocześnie nienawidzę ze to wszystko. Zerwałam z nim wczoraj, ale liczę na to, że on zrozumie i się zmieni... Czy to jest toksyczna miłość? Chorobliwa zazdrość? Czy przez to wszystko mam nerwicę? Bardzo proszę o pomoc, ponieważ po ostatniej "akcji" zupełnienie mogę się odnaleźć...:( Marta.
Odnośnik do komentarza
Witam! Jestem osobą niesłyszącą. Mam problem z moją siostrą, moja siostra nie sprząta i nic nie robi i robi się lekkomyślna, a ja zaczynam działać nerwy, ja ciężko pracuję a siostra nie pracuje i ma wygodnie od nas wykorzystana. Moja siostra pisała, że jestem chora na psychiczna, a jednak matka broniła córki, że też to samo pisze, że jestem chora na głowie. Ja już nie mam rodziców tylko jestem samotna z mężem, cale życie cierpię przez siostry, nie wiem jak mam uspokoić i zapomnieć o tym. Moja mama ostatnio powiedziała, że nigdy nam nie pomaga to trudno. Siostra wszystko złamała nam serce od rodziców, ja już nie mam rodziców. Nie wiem co ja mam zrobić z tym życiem, codzienne myślę o śmierć i nie chce mi się żyć :(
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...