Skocz do zawartości
Forum

Częste drgawki, bóle i zawroty głowy


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Chciałabym zapytać, czy ktoś z Was zna może przyczynę moich objawów... Byłam u wielu lekarzy, miałam robione usg, eeg, morfologię i masę innych, jednak żadne z badań nic nie wykazało, a objawy jak były tak są. Mam bardzo częste bóle głowy, właściwie nieustępujące, głównie w okolicach skroni i czoła (sądzę, że to migrena bo diagnozuje się ją przez wykluczenie a skoro nic innego nie mam...), ale poza tym dokuczają mi częste drgawki całego ciała... na moment trace wzrok, upadam na podłogę, tracę świadomość i dosłownie mną rzuca. Bardzo często kręci mi się w głowie, mam zaburzenia równowagi, drżenie rąk, uderzenia zimna i gorąca. Jestem wiecznie niewyspana bez względu na to ile spałam. Bardzo proszę o pomoc, już sama nie wiem co mam z tym zrobić, a staje się to bardzo uciążliwe.

Jeśli to coś ułatwi to dodam, że mam 18 lat, bardzo niskie ciśnienie od urodzenia (90/60 zazwyczaj, ale to norma), piję hektolitry kawy więc magnezu nie mam wcale... przyjmowałam przez rok, ale żadna z moich dolegliwości nie ustąpiła... I miewam stany depresyjne...

Pozdrawiam i z góry dziękuję za wszelką pomoc.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...