Skocz do zawartości
Forum

Prezerwatywa została w środku


Gość Viki20

Rekomendowane odpowiedzi

witam. wczoraj kochalam się z moim chłopakiem gdy dochodzil prezerwatywa została w środku ale mówił że wytrysk nie nastąpił w środku, po czym później stwierdził że juz nie wie czy poleciało troche czy nie,w kazdym badz razie po wielkim trudzie wyjecia prezerwatywy zauwazylam ze jest w niej troche jego nasienia, czy jest mozliwosc zajscia w ciąże, że moglo sie troche wylac?mimo tego ze mam dni niepłodne??

Odnośnik do komentarza

dzięki za odpowiedz... ja jestem przeciwna tym tabletkom tylko ze moj facet namawia mnie na nie, bo dla mnie dziecko w tym momencie nie jest przeszkoda lecz dla niego tak;/mimo tego ze nie jestesmy gowniarzami i jestesmy zareczeni. slyszalam ze w czasie dni plodnych jest male prawdopodobienstwo zajscia.

Odnośnik do komentarza

A skąd wiesz że masz dni niepłodne ? Z kalendarzyka ? Nie wiesz, że każdy następny cykl może był krótszy lub dłuższy od poprzedniego i wtedy na nic są Twoje wyliczenia ? Jeśli nie chcesz mieć dziecka to musisz zażyć do 3 dni po stosunku Escapelle albo do 5 dni po stosunku EllaOne lub założyć sobie spirale.

Odnośnik do komentarza

biore pod uwage tylko nie chce brac tej tabletki...nie mam takiej sytuacji ze MUSIALABYM ja wziasc poza tym dla mnie to jest bez sensu bo np za tydzien sytuacja by sie powtorzyla i znowu bym ja brala... chodzi o to ze gdy wyjal penisa od razu doszedl a gumka zostala i on nie wie czy w prezerwatywie cos bylo i nie wie czy mu cos polecialo czy nie... w kazdym badz razie gdy mi ją wyjął to bylo w gumce 'troche' nasienia;/ i nie wiem czy moglo z niej cos wyleciec czy nie

Odnośnik do komentarza

bo sama mówisz, że dopiero co skończył Ci się okres. A to, kiedy zaczynają Ci się dni płodne sama powinnaś mw wiedzieć, żeby dojść do tego, czy plemniki miały szansę ich doczekać. Owszem, plemniki mogą dożyć 7 dni, ale w naprawdę wybitnie dobrych warunkach.To Ty chyba sama lepiej wiesz kiedy ten stosunek był, kiedy zaczynają Ci się płodne, i ile dni przerwy było pomiędzy.

Odnośnik do komentarza

a no wlasnie, tak samo pisalam wyzej.... stosunek odbył sie kiedy mialam dni niepłodne ale dwa dni pozniej juz zaczely mi sie płodne, dlatego dziewczyny nastraszyly mnie piszac ze plemniki sa w stanie czekac 7 dni wiec dlatego zaczelam sie martwic... no ale okaze sie wszystko za mniej wiecej 20 dni... mysle ze bedzie dobrze i ze nie doszlo do zaplodnienia

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...