Skocz do zawartości
Forum

Problem z niepohamowaną erekcją


andrzej_gopr

Rekomendowane odpowiedzi

Od pewnego czasu zauważam swój problem , długo byłem sam , co sprawiło , że zacząłem się masturbować... stres , dawna miłość nie pozwalały mi na zbliżenie się do drugiej osoby , potrafię się masturbować i 3 razy dziennie... ale nie w tym tkwi problem , mianowicie , jestem teraz z kimś i wstydze się zbliżenia , nie chodzi o sex , tylko ogólnie , pocałunki delikatne pieszczoty lub nawet przytulanie się , wszystkie te czynniki wpływają na to , że dostaję erekcji.... zaczynam całować i erekcja występuje , co najdziwniejsze z penisa wydobywa się wydzielina coś jak śluz co po dłuższym czasie powoduje , że mam całą bieliznę mokrą... wstydze się okropnie tego. czym to jest spowodowane? dodam , że i pomimo tego , że się masturbuję moje kontakty sexualne potrafią trwać chwile... jest to dla mnie okropny problem..

Odnośnik do komentarza

Raechel ma racje, to co opisujesz jest spowodowane nadużywaniem masturbacji. Musisz z niej zrezygnować najlepiej całkowicie do czasu kiedy wszystko wróci do normy, a jak już będzie dobrze, wówczas masturbuj się ale rzadziej, np. raz w tygodniu. 3 razy dziennie, wg mnie to za dużo i to może mieć wpływ na erekcje, może powodowac problemy ze wzwodem brak osiągania orgazmu, albo też przedwczesny orgazm. Jeśli teraz nie zaczniesz działac w tym kierunku z czasem może być gorzej i wówczas może być potrzebna pomoc seksuologa. Ale pociesze Cię, że jeśli zrezygnujesz z masturbacji z czasem (po miesiacu dwóch)wszystko zacznie wracać do normy.

http://www.ticker.7910.org/an1cMls0g411100MTAwNDcxNGx8MzU1NjZqbGF8aW4gbG92ZQ.gif

Odnośnik do komentarza

Śluz o którym powiadasz występuje u każdego mężczyzny w różnych ilościach zawsze podczas erekcji...

Po pierwsze masturbacja nie powoduje ciągłych wzwodów, jakie występują u kolegi. Jego przypadek jest całkowicie normalny, ja na twoim miejscu cieszył bym się, że w ogóle nie masz problemów z erekcją ;)

"3 razy dziennie to strasznie dużo"
"Ale pociesze Cię, że jeśli zrezygnujesz z masturbacji z czasem (po miesiacu dwóch)wszystko zacznie wracać do normy."

Chyba żyjemy w innym świecie...

Odnośnik do komentarza

Po pierwsze, powinieneś na początek ograniczyć masturbację (skończyć od razu może być trudno, wiem coś o tym). Następnie, możesz wypróbować środki przedłużające stosunek dla mężczyzn. Ja używałem takiego kremu opóźniającego wytrysk i byłem naprawdę zadowolony. Dziewczyna nawet nic nie wiedziała o moich problemach ze wzwodem, a z czasem już nauczyłem się to kontrolować.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...