Skocz do zawartości
Forum

Żona okazuje mi brak szacunku


Gość brat75

Rekomendowane odpowiedzi

witajcie, pomocy!!!
moja żona uwikłała się przed laty w poważny romans. jesteśmy wciąż razem chyba tylko dla tego, że mocno walczę o pełną rodzinę dla naszych córek. staram się być idealnym mężem i ojcem. a jednak w oczach żony widzę pogarinnych mężczyzn okazuje im swoje zainteresowanie mimo iż zdaje sobie sprawę, że mnie to boli. próby rozmowy kończą się potworną awanturą i "zamknięciem mi ust" krzykiem. jak odzyskać jej szacunek? czy mam być draniem? ewidentnie drań to typ, który podnieca moją żonę! dę i znudzenie mną. w towarzystwie

Odnośnik do komentarza

Szkoda, że tak jest. Uważam, że nie powinna tak robić bo krzywdzi Cię tak jakby specjalnie. Ja na Twoim miejscu zapytałabym wprost czy Cię kocha i czy chce z Tobą być bo jeśli tak to chyba powinna zmienić swoje zachowanie w stosunku do Ciebie. Jeśli chce być i chce aby było między Wami lepiej, warto się zastanowić nad terapią małżeńską. Takie spotkania może nakreśliłyby Wam problem jaki jest między Wami, może uzmysłowiłyby Twojej żonie co robi źle i dlaczego. Bo w tej chwili sytuacja jest patowa i jesli nie zaczniecie działać to nie wiem czy cokolwiek z tego będzie. Wasze dzieci tez nie sa szczesliwe patrzac na skłóconych rodziców. Porozamawiaj z żoną i zaproponuj terapię.

http://www.ticker.7910.org/an1cMls0g411100MTAwNDcxNGx8MzU1NjZqbGF8aW4gbG92ZQ.gif

Odnośnik do komentarza

Nie daj się, należy Ci się szacunek, rób jej tak jak ona Tobie. Niech poczuje trochę jak to boli. Są ludzie z którymi inaczej się nie da, bo są niereformowalni. Widocznie ona do tej grupy należy. Zobaczysz na terapię też nie pójdzie. Pogadaj z psychologiem - a może nie warto ratować czegoś, czego już nie ma.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...