Skocz do zawartości
Forum

Okres a ciąża


Gość Kuba1

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, moja dziewczyna 12 dni temu dostała okresu, przyznam ze mieliśmy ryzykowne zbliżenie 23 dni temu po czym 14 dni temu od ryzykownego zbliżenia dostała miesiączki . Po krwawieniu, nabrzmiałe piersi pozostały i pozostało takie jakby czucie(leciutkie bóle) macicy, które jakieś 3 dni temu nasiliły się do skruczy takich jak pod czas krwawienia. Nie wiemy czy to może być ciąża czy co ? Bo jej ciotka miała okres podczas ciąży.

Odnośnik do komentarza

mam takie zapytanie bo od 3 dni było mi bardzo nie dobrze i miałam zawroty głowy i było mi słabo.Myślałam że to są objawy ciąży
więc kupiłam dziś test ciążowy żeby się upewnić ,ale przeczytałam w internecie żeby najlepiej robić z rana .
Ale godzinę temu dostałam okres i nadal jest mi nie dobrze i do tego boli mnie głowa
Czy można być w ciąży i mieć okres czy to tylko objawy przed okresem(chociaż takich nie miałam wcześniej)a mam 21 lat wiec dużo miałam okresów

Odnośnik do komentarza

Oczywiscie, zdarza sie ze niekiedy kobiety na poczatku ciazy maja jeszcze okres, sporboj zrobic test tuz po okresie i sie dowiesz. Chociaz ja bym raczej twoje objawy zwalila na miesiaczke. To ze nigdy podczas miesiaczki nigdy nie bylo ci niedobrze, to nie znaczy, ze moze ci nie byc teraz. To wszystko sie zmienia ja tez czasem zdarza sie ze mi niedobrze a przy niektorych okresach czuje sie dobrze. No chyba, ze faktycznie masz watpliwosci co do ciazy. Jesli cos wam ostatnio poszlo nie tak podczas seksu, nie wspominalas wiec nie wiem. :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...