Skocz do zawartości
Forum

Brązowy śluz i pieczenie a treningi na siłowni


Gość ma...ek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam 17 lat i okres mam nieregularny. Ostatnio pojawił się u mnie brązowy śluz. Z tym pojawiło się pieczenie pochwy i po 2 dniach wystapiło krawienie jak przy normalnej miesiączce. Pieczenie, ten ból minął, miesiączka się skończyła i było ok. lecz teraz 2 dni po miesiączce pojawiło sie znowu brązowe plamienie.mało go ale jest. nie wiem dlaczego .? Ostatnio zapisałam się na siłownię i trenuję prawie codziennie. pieczenia zaczęły się po paru treningach. śluz brązowy także. gdy nie byłam przez parę dni na siłowni było ok. pieczenia nie było. wczoraj bylam na silowni i dzisiaj te plamienia małe się pojawiły.proszę o udzielenie rady czy to normalne i czy mam czego się obawiać !

Odnośnik do komentarza
Gość truskaweczka0

super ze zdecydowalas sie tak cwiczyc regularnie!ja tak sobie tylko obiecuje i ciagle nic z tego... a co do tych plamien,to moze to rzeczywiscie jaks infekcja od potu, wysokiej temperatury twojego ciala, moze tez publicznej toalety... zrob sobie kuracje lactovaginal, bierz go 7dni dopochwowo, jesli uplawy po tym czasie wciaz beda, wowczas udaj sie do ginekologa

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...