Skocz do zawartości
Forum

Opóźnienie okresu a stres i zmiana klimatu


Gość MarySunshine

Rekomendowane odpowiedzi

Gość MarySunshine

Miesiączka spóźnia mi się już 3 tygodnie, a dziś przez cały dzień boli mnie z lewej strony (myślę, że jajnik). Wiem, że spóźniająca się miesiączka może być skutkiem zmiany klimatu, stresu itp. a ja "zasmakowałam" obu wymienionych. Niepokoi mnie jednak ten ból, ponieważ myślałam, że jest on spowodowany tym, że zaraz dostane miesiączkę, lecz jeszcze jej nie dostałam... Ciąża jest wykluczona. Jeśli to coś zmieni, to mam 18 lat. Co robić? Co może mi być?

Odnośnik do komentarza

Witam, Chciałabym się dowiedzieć paru informacji odnośnie mojego problemu. Mianowicie, kochałam się z chłopakiem 18.03.2013 przy użyciu prezerwatywy - chłopak zapewniał, że nie została uszkodzona. Spóźnia mi się okres do tej pory (mam nieregularne miesiączki), i dlatego wykonałam test ciążowy - wynik negatywny. Test zrobiłam dnia 15.04. Czy mogę ufać temu wynikowi? Mam zamiar powtórzyć test dla pewności, jednak pobolewa mnie jajnik i obserwuję śluz - biały (później jakby suchy). Czy może mieć na to wpływ, że przebywam w Hiszpanii od 3 miesięcy?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...