Skocz do zawartości
Forum

Ból przy wejściu do pochwy podczas stosunku i plamienie


Gość jo...52

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. mój problem jest następujący ; jestem od 17 lat mężatką i jak do tej pory ani ja ani mąż nie nażekaliśmy na swoje życie intymne. chodzi o to że od prawie 2 mcy.odczówam przenikliwy ból zlokalizowany w okolicy wejścia do pochwy podczas stosunku,ból jest mocniejsz przy próbie wprowadzenia członka . zaobserwowałam też że mam(nie wielkie)plamienia. Nie wiem w czym rzecz?? bo ochotę na seks mam taką jak zawsze, nie mam rzadnych psychicznych oporów ,przeciwnie jestem osobą ,która lubi,uprawia i czerpie radość z seksu . tylko teraz ten ból nie daje mi się tym cieszyć!!!! Co mi dolega,bo poszperałam w necie i trochę się wystraszyłam bo objawy które ja opisuję są tam najczęściej definjowane jako objawy raka macicy lub szyjki macicy.!1!!!

Odnośnik do komentarza

Witam!
Opisane przez Panią objawy mogą mieć bardzo wiele przyczyn - zarówno błahych jak i poważnych. Może być to bowiem wynik zarówno zaburzeń hormonalnych, które powodują niedostateczne nawilżenie pochwy (co powoduje ból) jak i objaw schorzeń nowotworowych. Zdecydowanie wskazana jest zatem konsultacja ginekologiczna wraz z badaniem cytologicznym oraz być może także USG narządu rodnego.

Odnośnik do komentarza

Witaj!
Nadżerka może być wynikiem urazu mechanicznego lub przewlekłego stanu zapalnego. Nie koniecznie musi wiązać się z porodem. Ból podczas stosunku może być objawem nadżerki, którą w przeszłości stwierdził lekarz. Warto udać się do ginekologa, który zastosuje odpowiednie leczenie zmiany. Nie zwlekaj z wizytą u specjalisty, gdyż nieleczona nadżerka może powodować powikłania.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...