Skocz do zawartości
Forum

Szybki wytrysk i problemy ze wzwodem przy pierwszym razie


Gość ag...22

Rekomendowane odpowiedzi

Mam taki problem ostatnio kochałam się z moim partnerem on robił to pierwszy raz zabezpieczyliśmy się i było by miło ale bardzo szybko doszedł a potem jego penis nie chciał stanąć i był taki jakby połamany w ogóle nie miałam satysfakcji z tego stosunku . Co zrobić :(

Odnośnik do komentarza

Nie przejmuj sie tym, tak sie zdarza i to normalne. Przy pierwszym razie, nie tylko w ogóle pierwszym stosunku, ale takze przy pierwszym stosunku z daną kobietą, albo z kobietą na której zależy mężczyźnie pojawia się silny stres i może powodować problemy z erekcją lub przedwczesny wytrysk. Nie martw sie tym, zobaczysz ze gdy Twoj partner zapanuje nad stresem i skrepowaniem na pewno wszystko się ułoży. Problem ze wzwodem moze powodować stres, zła dieta czy zmeczenie. W koncu facet to nie maszyna, to organizm i wiele zewnetrznych czynnikow ma na niego wpływ. Dlatego nie martw sie z czasem na pewno wszystko sie poprawi, w razie gdyby caly czas tak bylo, dobrze by bylo gdyby Twoj partner przebadal sie u urologa, jak wykluczy problemy zdrowotne - wówczas u seksuologa powinien szukac porady.

http://www.ticker.7910.org/an1cMls0g411100MTAwNDcxNGx8MzU1NjZqbGF8aW4gbG92ZQ.gif

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...