Skocz do zawartości
Forum

Dyskopatia kręgów szyjnych a poduszka ortopedyczna


Gość saba1

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Zeberka6

Też polecam poduszki z pianki termoaktywnej - one dopasowują się do ciała pod wpływem temperatury naszego ciała. Pewnie nie każdego stać na poduszki Sisel, dlatego ja polecam tańszą i równie dobrą opcję: Puch Thermal Comfort. Mi pomogła :)

Odnośnik do komentarza

Ja bym spróbowała poużywać jakiejś maty masującej. Ja mam sprawdzoną matę masującą medivon, dzięki której mija ból pleców, a mam pracę siedzącą, czyli 8 h przed komputerem. Jest świetna....pomaga w 100 procentach. Ceny też nie wysokie. Oczywiście trzeba konsultować się z lekarzem, ale takie maty napewno nie zaszkodzą a stanowią fajny wspomagacz walki z bólem

Odnośnik do komentarza

Moją poduszkę ortopedyczną zamówiłam w sklepie internetowym . Sklep specjalizuje się w ofercie tego rodzaju asortymentu dlatego ma bardzo duży wybór. Ja osobiście polecam model z wkładką, która reguluje rozmiar poduszki, pianką zapamiętującą kształty i kanalikami odprowadzającym wilgoć.

Odnośnik do komentarza

Mi taka poduszka bardzo pomogła, bo wcześniej miałam kłopoty z zaśnięciem przez bóle kręgosłupa. Podpowiem Ci jednak, aby poświecić trochę czasu na wybór odpowiedniej poduszki dla siebie. Ja teraz posiadam taką - klik, dwie poprzednie musiałam wyrzucić, ponieważ nie mogłam na nich nawet usnąć.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...