Skocz do zawartości
Forum

Spóźniający się okres i ból brzucha a ciąża


Gość mo...14

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam pytanie dnia 07.07 współżyłam z chłopakiem ale nie doszedł on do żadnej ewolucji ani cokolwiek. Okres miałam dostać 11/12 lecz go nie ma do dziś. Bardzo boli mnie brzuch a najbardziej okolice pępka, wyrazie czego zrobiłam test ciążowy ale wynik testu wyszedł negatywny i tydzień przed ćwiczyłam (biegałam ,skakałam , robiłam ponad 170 brzuszków dziennie, bardzo mało jadłam ) i miałam bardzo stresowe dni. Czy mogę wykluczyć ciążę ? nie mam żadnych innych objawów aby wskazywały że jestem w ciąży . dziękuję za odpowiedź

Odnośnik do komentarza
Gość marlena18888

Hej. Miesiąc temu spóżnił mi się okres i wystąpił w postaci bardzo słabego plamienia (wcześniej nigdy tak nie miałam) a w ty miesiącu już dwa tygodnie temu zaczęło boleć mnie podbrzusze i piersi tak jak na okres lecz okresu brak. Muszę też dodać że nie biore żadnych lekarstw. Jak myślicie czy to bardziej objawy jakieś choroby czy ciąży?

Odnośnik do komentarza

Jezeli nie bylo stosunku to ciążę mozna wykluczyć. Przyczyna moze byc zupelnie inna. Mialas juz taką sytuację wiec skoro sie ona powtarza warto pojsc do ginekologa i to skonsultowac? To chyba lepsze niz jakies spekulacje na forum?!

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome , L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...