Skocz do zawartości
Forum

Lęki i natrętne myśli po zapaleniu marihuany


Gość mr...98

Rekomendowane odpowiedzi

Gość mr...98

Witam wszystkich. Otóż borykam sie z takim problemem. Mam 14 lat i wszystko zaczęlo sie ponad 5 miesięcy temu. Brałem tabletki izotek przez 28 dni w trakcie brania zajarałem se też Maryche .Nie paliłem pierwszy raz może czwarty przez pierwsze 10 minut była git faza śmieliśmy sie z kumplami z byle czego .Jednak po 10 minutach kolega powiedział coś o duszeniu .Wkręciłem sobie ,że sie dusze nie miałem śliny szybko pobiegłem po wode do sklepu i piłem.Troche sie uspokoiło potem szedłem z kumplami przez miasto byłem ostro zbakany i gdy tak szedłem przez miasto zobaczyłem bardzo chudą kobiete (anorektyczke) jak z jakies kreskówki wyglądała ona jak jakas niemka sama skóra i kości oczywyście to było na haju.Bardzo sie przestraszyłem powiedziałem ale nic nie powiedziałem kumplom gdy weszliśmy do ciemnej bramy właczyla mi sie taka muzyka jakbym miał sie z nia bić.Powiedziałem o tym kumplom panikowałem.Poszliśmy do kolegi do domu troche sie uspokoiłem.Potem juz było po fazie było tylko gastro poszlismy do mnie. Poszedłem spać przez 3 tygodnie było OKi wszystko .I nagle za 3 tygodnie po zapaleniu papierosa poczułem sie jakbym był na haju tak samo jak wtedy .Trwało to tylko krócej moze z 20 minut .Wrocilem do domu sie przespałem i wtedy zaczely sie moje problemy dostawałem jakis lękoów poszliśmy do lekarza.Lekarz kazał odstawic tabsy Izotek bo to od tego tez moze byc .Odstawiłem lecz jednak nic sie nie zmieniło.Powiedziałem rodzicom że zajarałem trawe . Poszliśmy do psychologa bo czułem sie źle miałem lęki itd.Chodziłem do niego na terapie cos kolo 4-5 miechów.Myśłi były dalej takie natrętne sie strasznie powtarzały .NP Wyskocz z okna zabij sie i tak przez cały dzien...Nie mogłem prawie spać.Nie dawno dopadły mnie takie schizy ,że jestem pedałem lub jakimś pedofilem ,że nie trafie do nieba ,zacząłem bardzo zasnatanawiać sie nad istnieniem Boga.Co sie dzieje po śmierci czy jest jakies zycie czy może przechodzimy reinkarnacje.Że komus cos zrobie lub wykorzystam sexualnie lub zabije lub skoncze z sobą.Mam duzo natrętych mysli które nie mogą mi wyjść z głowy;/ Czy to jest nerwica natręctw ? Za odpowiedzi z góry THX i powiedzcie czy moge z tego wyjsć ;/?.Zanim pójde do specjalisty niech mi ktoś tylko powie czy waszym zdanie wygląda to na NN i czy jest to do wyleczenia ? Mam takie myśli jak spotkam kogos na ulicy ,że zaraz go pobije ,zabije lub zrobię mu cos lub wykrozystam sexualnie Ciągle jest mi smutno zastanawiam sie także co stanie sie po śmierci czy będe widział moich rodziców moich wszystkich kolegów i tak dalej .Musze Czasem Popłakać bo nie wytrzymam .Co mi jest odpowiedzcie na wasze oko?Gdy widze np okno mam mysli zeby wyskoczyc przez nie ;/ Np gdy sie kompie nad jeziorem to sie boje ,że sie utopie.

Odnośnik do komentarza

Witaj,
Czy tym twoim natrętnym myślom towarzyszy pustka w głowie, nie potrafisz uwolnić się od tych myśli ?
Słyszysz czasem głosy w głowie jakichś osób, z oddali ale jakby w twojej głowie bo nikogo nie ma w pobliżu ?
Czy masz po spaleniu tak że wszystko rozumiesz, widzisz ludzi którzy gadają jakby o Tobie, obserwują cię i mówią jakby znali twoje myśli ?
Czy będąc w ciszy i gdy przychodza te myśli słyszysz jakieś głosy, ciche, ledwo słyszalne itp ?
Przeczytaj ten temat:
http://zmianynaziemi.pl/forum/kontrola-umyslu-przy-uzyciu-mikro-implantow-w-hipnozie-odleglosc-schizofrenia-bron-psychotroni

Może mi nie uwierzysz ale jeśli ktos będzie Ci wmawiał schizofrenie to nie uwierz, nawet jeśli będzie to mówił lekarz. Szukaj samodzielnie, nie zrażaj się komentarzami typu "masz psychoze, powinieneś sie leczyć, odwiedzić psychiatrę" bo prawdopodobnie jestes jedna z wielu nieświadomych ofiar kontroli umysłu. Ci którym zdiagnozowali schizofrenie poprzestają na braniu otępiających leków, nie są świadomi istnienia tajnego programu wdrażanego przez społeczeństwo, które na pierwszy rzut oka sa wporzadku, gadają, ale są w posiadaniu wiedzy o której nie wiesz, chociażby syntetyczna telepatia (głosy w głowie, steruja podświadomością nie musisz ich słyszeć stąd ten natłok natrętnych myśli, myśli sa jedynie efektem wpajanych w podświadomosci sugesti przez takich ludzi) uwierz mi jest bardzo wele takich osób wśród nas i nigdy bys ich o to nie podejrzewał, nawet jeśli wszyscy na około oraz atakujący moje stanowisko będą twardo zaprzeczać nie argumentując swojego zdania.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...