Skocz do zawartości
Forum

Czy możliwa jest ciąża i poronienie przy braniu tabletek antykoncepcyjnych?


Gość an...09

Rekomendowane odpowiedzi

witam mam pytanie czy jest mozliwosc zajscia w ciaze i poronienia poniewarz jak zaczełam brac tabletki na drugi dzien z partnerem wspułżyłam do konca tabletki brałam cały czas ale nieraz godzine puyzniej lub 2 i po wybraniu tabletek artizja zrobiłam przerwe 7dni i na czwarty dzien zaczełam plamic i w nocy dostałam silnego bulu podbrzysza ktury narastał w duł i to boloła jak by miało mnie rozerwac zaraz i siedzac na toalecie prubujac sie załatwic słyszałam wielkie plum i wyleciał wieli skrzep ze mnie tak mi sie wydaje ze to skrzep miało to gdzies 3cm na 2.5cm i momentalnie przestało mnie rwac i bolec co to mogło byc czy dalej mam brac na 7dzien tabletke anty lub czym to było spowodowane czy musze sie zglósic do lekarza a i jak zaczełam miec przerwe to wspułżyłam z partnerem normalnie

Odnośnik do komentarza

Witaj!
Oczywiście taka sytuacja jest możliwa aczkolwiek bardzo mało prawdopodobna. Opisana sytuacja może być reakcją organizmu na rozpoczęcie stosowania antykoncepcji hormonalnej. Powinnaś zastosować kolejne opakowanie zgodnie z zaleceniami lekarza. Dolegliwości powinny ulegać osłabieniu z czasem przyjmowania hormonów. Jeśli jednak uporczywe objawy będą się nasilać to należy wybrać się do ginekologa w celu modyfikacji terapii.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...