Skocz do zawartości
Forum

Krosty na ramionach i dekolcie


Rekomendowane odpowiedzi

ja mialam tak samo bylam u kilku dermatologow wybrałam połowe apteki i ciagle to miałam i wiesz co? odstawiłam wszystko myje sie wodą zwykłym mydłem np nivea, dove, palmolive w kostce wycieram sie do sucha i mi przeszlo po miesiacu raz - dwa razy w miesiacu chodze na stojace solarium i jest efekt jakiego nie mialam przy masciach i kremach

...::: Carpe Diem :::...

Odnośnik do komentarza
Gość Anna1998

Witajcie, zgodnie z zaleceniem bardzo dobrej Pani Dermatolog, na którą natknęłam się zupełnie przypadkiem najlepszym specyfikiem na wszelkiego rodzaju zmiany skórne, zdiagnozowane jak i nie do końca jest szare mydełko np. ,,biały jeleń" dostępne w Rosmanie lub innych miejscach i używanie Sudocremu. U mnie w domu po przetestowaniu wszystkich mydeł zapachowych dostępnych na rynku pozostało tylko to i sprawdza się rewelacyjnie;) Przy regularnym stosowaniu nie ma problemów z żadnymi wykwitami, które się po prostu nie pojawiają, kolejną sprawą jest nie dłubanie oraz nie dotykanie czegoś co ewentualnie powstało, w takich przypadkach szybko Sudocrem i po kłopocie;) Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...