Skocz do zawartości
Forum

Przechawłki i komplementy o partnerze


Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie czy chwalicie się lub słyszycie przechwałki innych o swoich partnerach?
Mam kumpla w pracy co lubi opowiedać jakie jego dziewczyna ma zajebiste nogi :) inny opowiada że jego panna ma najpiękniejsze peirsi jakie widział itd. Czasem jak jest w pracy luźniejszy dzień to opowidamy sobie jakieś tego typu teksty zachwalające partnerki obecne lub byłe lub te które były w czymś super -np. robienie loda lub w czymś były wyjątkowe :)
Też tak macie ?

Odnośnik do komentarza

dla mnie mówienie kumplom w pracy jak to moja luba świetnie robi loda jest obrzydliwe i pozbawione jakiegokolwiek szacunku do danej osoby. Kobieta to nie rzecz a takie chcwalenie się dla mnie jest równoznaczne z mówienie np mój samochód rozpędza się do 100 w 2 sek a mój pali 4 na 100...

Odnośnik do komentarza
Gość PSYCHOPATA

Tu bywa wielu i bywalo takich,ktorzy twierdza i twierdzili,ze kobieta nadaje sie tylko do rozplodu badz szmacenia.
Nie chwale sie atrybutami mojej kobiety ani wewnetrznymi ani zewnetrznymi.Uwazam,ze trafilo mi sie ogromne szczescie,to jest powod do dumy,mam wspaniala partnerke,ale przechwalki sa w stylu macho i zigolakow.

Odnośnik do komentarza
Gość PSYCHOPATA

Chwalenie sie kumplom jak dobrze wlasna dziewczyna piesci oralnie jest brakiem szacunku dla niej i waszej intymnosci.
Pomysl teraz jak patrzeliby na nia twoim kumple gdybyscie spotkali sie np.na imprezie...a jakbys ty patrzyl na ich partnerki wiedzac jakie maja piersi,pochwy,nogi i jak robia dobrze ustami...

Odnośnik do komentarza

pisałam to pierwsze zdanie z perspektywy faceta dlatego napisałam moja... Gdybym się dowiedziała że mój facet tak o mnie mówi to chyba bym mu krzywdę zrobiła. Ja rozumiem no można coś powiedzieć w stylu moja świetnie gotuje albo jeździ samochodem (;D ) ale moja to świetnie robi loda.... to juz przesada....

Odnośnik do komentarza

nie no, w życiu nie mówiłabym co i jak mój facet robi w łóżku o.O i całe szczęście, że co do niego też jestem pewna.
Owszem, jeżeli rozmowa w gronie najbliższych koleżanek zejdzie na temat seksu, to zazwyczaj mówi się o SWOICH przeżyciach(typu że któraś jest głośna a któraś nie) ale absolutnie nigdy nie ocenia się partnerów, co i jak robi... gdyby tak było nie uczestniczyłabym w takiej rozmowie...

no ale znowu wyjdzie, że jesteśmy moherowe berety i mamy zacofane poglądy, bo są inne 8)

Odnośnik do komentarza

zgadzam się z Karoliną.. ok takie rozmowy są prowadzone ale po pierwsze w gronie naprawdę dobrych koleżanek, po drugie nie polegają na przechwalaniu się, jesli się o tym mówi to raczej o sobie a nie o partnerze

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...