Skocz do zawartości
Forum

Miętowa marynarka do różowej sukienki


Gość Achaa

Rekomendowane odpowiedzi

Szukałam sobie żakietu/marynarki do mojej weselnej sukienki :) miała być biała (marynarka), a jak w końcu znalazłam białą, to są i inne kolory, ładniejsze :) Sukienka jest w kolorze neonowego różu, ale nie takiego ciemnego tylko wchodzącego w pastel, nie wiem jak to inaczej wyjaśnić :) Jak myślicie, miętowa marynarka będzie pasować? Mdli mnie od tego koloru, ale jakoś taki żakiecik mi się spodobał :) tylko boję się tego połączenia

Odnośnik do komentarza

pomarańcz i róż w ogóle do siebie nie pasują, to było połączenie w ogóle "niedozwolone" przez modę od zawsze, aż do teraz kiedy wszystkie kolory można ze sobą łączyć, i nagle teraz się okazuje że różowy do pomarańczu pasuje, bo panuje tak zwany burdel w stylach- "wszystko z wszystkim" sobie można połączyć, i uznać to za modne.
Najbardziej pasowałby mi ten miętowy, ale to wszystko też zależy od odcieni ciuchów jakie masz, chyba sama wiesz najlepiej w czym się będziesz dobrze czuła.

Odnośnik do komentarza

wiem, że to dziwnie brzmi - neonowy róż wpadający w pastele... inaczej nie umiałam tego opisać :) jest to neonowy róż, ale nie jest tak ciemny tylko jakby jaśniejszy neonowy róż. Bym musiała zdjęcie wkleić, ale nie mam teraz. A i dodam, że mam białe szpile z niewieloma czarnymi dodatkami. To jak myślice, mięta?

Odnośnik do komentarza

na razie mam białe buty z czarnym paseczkiem i kolczyki takie dłuuugie białe/perłowe :) marynarka ma białe guziczki więc będzie pasować. Tylko bym chciała jakąś spinke ozdobną kupić, ale mam krótkie włosy i wszystkie, które znajduję są do spinania kucyka :/

Odnośnik do komentarza

austeria - chciałam inną sukienkę, ale nie mogłam nic znaleźć i chociaż kolor mi się podobał i materiał (nie kolejna satyna). Nie wszędzie muszę błyszczeć w tłumie, jak pajac miałam się ubrać?
A co do tego retuszu za moimi plecami, to niechcący wjechałam na swoje plecy, a była to główka :)))

Odnośnik do komentarza

pewnie chciałaś zobaczyć dziewczynę ubraną od stóp do głów w koronkę i najlepiej do kolan albo w satynę, a fryzura oczywiście loki. Wybacz, ale takie rozwiązania będę wybierać mając 40, a nie 20 lat.
A i wszystko do siebie pasowało. Nie widzę gdzie ty tu masz wszystko z innej parafii. Ludzikom się podobało.

Odnośnik do komentarza
Gość marlenka K

ja również sądzę że nie wygląda to za dobrze. po tym jak to pisywala myslałam że bedzie to coś eleganckiego, ale nie nudnego, z pomyslem.
sukienka wogole nie pasuje do twojej figury i koloru włosow, które zresztą moglaś jakoś fajnie upiąć i zalożycz jakąs ciekawą opaskę. a kokarde, ktorą masz na głowie kojarzy mi się z tanim i tandetnym stylem, wogole nie pasuje do reszty stroju. kolczyki również nie wyglądają dobrze, dużo lepsze by byly subtelne wkretki.
Korzystnie bys wyglądala w sukience w kolorze nude, cielistymi bądź czarnymi szpilkami, podpietymi wlosami i jakims mocnym akcentem typu torebka w żywym kolorze.
to że jest sie młodym nie znaczy że trzeba sie ubierac tandetnie i tak by wszystko pokazac. można wyglądać elegancko, a jednoczesie fajnie i stylowo.

Odnośnik do komentarza

Acha - włosy masz fajne i figure tez całkiem spoko ale ten strój jest fatalny jakbys wygrzebała to co Ci sie nawinie ze starej szafy tu nic do siebie nie pasuje jeszcze to cos na glowie masakra jednak dziewczyny mialy racje ze nie masz gustu

Nothing compares, no worries or cares
Regrets and mistakes they're memories made
Who would have known how bittersweet this would taste?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...