Skocz do zawartości
Forum

Otwarty związek


Gość myszkamiki55

Rekomendowane odpowiedzi

Gość myszkamiki55

Byłam ostatnio na imprezie, na której poznałam chłopaka. Trochę wypiliśmy całowaliśmy się itp. Póżniej on powiedział, że nie chce być w związku bo się zraził, że teraz chce się bawić i zaproponował ,,otwarty związek polegający na fizyczności'', ze mozemy sie spotykac tez z innymi. Nie wiem jak mam to odbierac.. a wy co myślicie o takim układzie? Jakie macie doświadczenia?

Odnośnik do komentarza

wiesz dla mnie to nie jest związek - od tego zacnzijmy. Bo jak to nazwać związkiem, ty możesz się spotykac i chodzić do łóżka z kim chcesz, on tak samo to gdzie tu związek. Ja bym powiedziała seks bez zobowiazań tylko ładniej nazwany./

Nigdy więcej nie patrz na mnie takim wzrokiem
Nigdy więcej nie podnoś na mnie głosu
Nigdy więcej nie zatruwaj słów gorycz

Odnośnik do komentarza

dla mnie to głupota, bo zapewne zacznie ci zależeć na nim lub nawet się zakochasz, a potem będziesz płakać, bo on zerwie z tobą kontakt albo po prostu będzie chciał wciąż sypiać z innymi i tylko będzie cię tym ranił. Nie wchodź w takie układy, bo to ściema jakaś

Odnośnik do komentarza

Witam serdecznie,
Taki układ rzeczywiście trudno nazwać związkiem. Chłopak, którego poznałaś liczy tylko na seks (co sam Ci powiedział), bo jest to wygodne i nie wymaga zaangażowania.
Konsekwencje tak zwanego "seksu bez zobowiązań" mogą być trudne do udźwignięcia, dlatego zastanów się czy warto się w coś takiego angażować.
Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...