Skocz do zawartości
Forum

Myśli o chłopaku z imprezy


Gość wpmm

Rekomendowane odpowiedzi

witam was kochane!znow postanowilam was odwiedzic i licze na rade. Otoz bylam wczoraj na imprezie z kolezankami(chlopak pracuje w innym miescie)i moj chlopak ma pretensje do mnie o to ze poszlam sie bawic zamiast sama siedziec w domu. Jak myslicie czy on ma racje? Dodatkowo spotkalam na tej imprezie moja dawna milosc.podszedl do mnie,tanczylismy,powiedzialam mu ze mam chlopaka. Teraz ciagle mysle o chlopaku z imprezy on mnie podrywal,probowal przytulac ale nie pozwalalam mu. Mysle o nim choc nie chce tego. Co robic? Mam przeciez chlopaka...

Odnośnik do komentarza
Gość Deszczowa Piosenka

jak dla mnie, masz prawo sama wychodzić z koleżankami... tylko kwestia tego czy oboje sobie ufacie, bo w innym przypadku to bedzie ryzykowne. Ja mam z jednej strony dość podobną sytuację do Twojej. Mój chłopak jest ochroniarzem i pracuje po 16 godzin albo po 24. Tak ze cżęsto go nie ma w domu. Ale on wie, że gdy idę sama na imprezę, to nic się nie wydarzy, wiadomo potanczę z kimś ale to wszystko.On mi ufa i wie, że go na pewno nie zdradzę, zreszta cześto dzwonię do niego z takich imprez... Może ty tez powinnaś zadbać o zaufanie.... bo jesli Twój chłopak ci nie ufa to każde wyjście będzie kończyć się kłótnią. Pogadaj z nim, powiedz że chciałabyś aby bardziej okazywał ci uczucia. Może ustalcie jakiś system, że np bedziesz dzwonić z imprez albo mu potem dokładnie wszystko opiszesz co się działo.... pogadaj, zapytaj dlaczego się tak wścieka, czemu jest o ciebie zazdrosny, bo podejrzewam że to własnie wynika z zazdrosci?

Odnośnik do komentarza

tłumaczysz się, a teraz się zastanów czy ty byś chciała żeby twój chłopak chodził na imprezki z kumplami (nie mylić z wyjściem na jakieś piwo czy coś), tańczył tam z innymi dziewczynami i myślał o innych. Widać twój chłopak ma rację, że jest zły, bo już ci się w głowie inny przewija i zapewne on właśnie tego się obawiał.

Odnośnik do komentarza

wybacz, ale wg mnie po prostu nie jesteście w poważnym związku tylko w takim sobie chodzeniu, bo inaczej by ci przeszkadzało gdyby balował sobie z innymi dziewczynami (szczególnie klubowe tańce wyglądają jak zwykłe macanki) i by cię interesowało co robi, gdy nie jest z tobą lub gdy idzie na imprezę.
A więc skoro on robi to samo, to rób co chcesz i niech go nie interesuje co robisz. Jak Kuba Bogu tak Bóg Kubie :)))

Odnośnik do komentarza

Witam serdecznie,
Twój chłopak jest zazdrosny o Ciebie, a zazdrość łączy się z lękiem o utratę kochanej osoby. Zastanów się z czego wynika jego zazdrość. Czy okazujesz mu wystarczające zainteresowanie, troskę i czułość?
Myślę, że warto, żebyście oboje popracowali nad zaufaniem w Waszym związku, bo bez niego nie można budować trwałej więzi.
Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

nie chodzi o tańczenie jak lafrynda (jak ty to nazwałaś), ale w klubach nie tańczy się za rączki jak na weselach (chyba że bawisz się przy disco polo). Moim zdaniem to tobie tylko się wydaje, że to poważny związek, bo inaczej byś nie pozwoliła, żeby inna obściskiwała twojego chłopaka i byś też nie chciała, żeby inny obściskiwał ciebie. Masz gdzieś co on robi i gdzie chodzi, a tak nie jest gdy się kogoś kocha. Wg mnie to niedojrzały związek, który i tak prędzej czy później się rozpadnie

Odnośnik do komentarza

mnie się zdarza wychodzić samej na imprezy bez mojego chłopaka. i też tańczę z innymi... ale nie widze w tym nic złego. Ja swojemu tez nie zabraniam chodzi na imprezy z kumplami. Ja wychodzę z założenia że jak bedzie chciał mnie zdradzić to i tak zdradzi... i nie ważne czy bedę za nim wszędzie latać i go na kązdym kroku pilnować.
Co do myślenia o chłopaku z imprezy to nie nakręcaj się... bo będziesz co raz więcej o nim myśleć.Daj sobie spokój jesli kochasz sowjego chłopaka.
Co do jego zazdrości to może zapytaj się co konkretnie sprawia że jest zazdrosny, czemu isę tak zachowuje, pogadajcie na ten temat?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...