Skocz do zawartości
Forum

Fluor w czasie ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

ja tez slyszalam o tym ze jak juz sie pali w ciazy to zeby nie przestawac bo to za duzy sozk i dla organizmu matki i dla dziecka, jak nalogowy palacz rzuci palenie z dnia na dzien to moze dostac zawalu tak samo z dzieckiem jak juz od chwili poczeciua dostawalo nikotyne to nie mozna z dnia na dzien jej zabrac

...::: Carpe Diem :::...

Odnośnik do komentarza

Z przykroscia stwierdzam ze lekarze nie sa na biezaco z wiedza n/t Fluoru...niestety Flour ma ogromne znaczenie i jego wplyw na zdrowie jest niekorzystny. Informowanie przez lekarza zwlaszcza kobiety bedace juz w ciazy lub te ktore zamierzaja posiadac dzieci jest niezwykle istotne dla zdrowia przyszlego dziecka. Zapraszam p.Doktora do przeczytania licznych artykolow na wielu stronach medycznych na powyzszy temat. Sa nawet odlegle w czasie i niedawne publikacje na temat wplywu fluoru na zdrowie i organizm czlowieka.Chodzi nie tylko o szkodliwy wplyw Fluoru na uzebienie. Temat jest jakby celowo lekcewazony przez tzw.. specjalistow krajowych i lekarzy dentystow...i popmijany przez media.

Odnośnik do komentarza
Gość champagnedon
W dniu 22.03.2020 o 20:21, Gość Driada napisał:

Ja zamiast fluoru polecałabym zamienniki, bo jednak ochrona szkliwa jest ważna. Od jakiegoś czasu stosuję odżywkę na zęby po każdym myciu a pasta jakiej używam to NatureON - jest bardzo dobra

a jaki ta pasta ma skład? Też o niej sporo słyszałam ale bardziej o wersji dla dzieci bez fluoru.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...