Skocz do zawartości
Forum

Trudności z zajściem w drugą ciążę


Gość ju...2d

Rekomendowane odpowiedzi

Gość zuzka525252

Trzeba jeszcze mieć na uwadze to, że nie każdy starający się o adopcje ja uzyska...mimo tego że bardzo się tego pragnie...adopcja to bardzo długi i żmudny proces, to długa i ciężka droga, a na końcu tej drogi okazuje się że nie spełnia się właściwych kryteriów do uzyskania adopcji...niestety...

Odnośnik do komentarza
Gość zuzka525252

Teraz np jestem na takim etapie ze okres spóznia mi sie juz ponad 2 tyg (znów nadzieja) zrobilam test 6 dni temu ale nic nie wykazał...nie mam zadnych objawów...tyle tylko ze brzuch bolał mnie tak jak na okres i bolały mnie piersi...wiem że to nie ciąża ale znów mi towarzyszy ta nadzieja w głębi ze moze jednak....:(

Odnośnik do komentarza

A ja jestem 7 lat po ślubie i też nie mam dzidzi...tylko, że nigdy jakoś specjalnie się nie staraliśmy zajść. Bywało, że w dni płodne w ogóle się nie kochaliśmy bo nie było czasu. Czasem miałam parcie na bąbelka i wtedy zaczynaliśmy się starać, ale zapał zanikał po jednym cyklu . Teraz czuję, że jestem w takim momencie życia , że bardzo pragnę dziecka, tym bardziej , że moja koleżanka zaciążyła. Strasznie to przeżyłam :( , ale dostałam też jakąś nową energię i zaczęliśmy walkę...Jest ciężko tym bardziej , że też często słyszę głupie komentarze i pytania nie na miejscu... Ostatnie dni były niby płodne i mam nową nadzieję...Do tego wszystkiego dziś śniło mi się dziecko malutkie i , że z moich piersi leci mleko...takie sny jeszcze bardziej mnie dobijają...

Odnośnik do komentarza

~ferrasa
A ja jestem 7 lat po ślubie i też nie mam dzidzi...tylko, że nigdy jakoś specjalnie się nie staraliśmy zajść. Bywało, że w dni płodne w ogóle się nie kochaliśmy bo nie było czasu. Czasem miałam parcie na bąbelka i wtedy zaczynaliśmy się starać, ale zapał zanikał po jednym cyklu . Teraz czuję, że jestem w takim momencie życia , że bardzo pragnę dziecka, tym bardziej , że moja koleżanka zaciążyła. Strasznie to przeżyłam :( , ale dostałam też jakąś nową energię i zaczęliśmy walkę...Jest ciężko tym bardziej , że też często słyszę głupie komentarze i pytania nie na miejscu... Ostatnie dni były niby płodne i mam nową nadzieję...Do tego wszystkiego dziś śniło mi się dziecko malutkie i , że z moich piersi leci mleko...takie sny jeszcze bardziej mnie dobijają...

a w jaki sposób wyznaczasz sobie dni płodne? :) liczysz, obserwujesz, mierzysz temperaturę..?

Odnośnik do komentarza
Gość Lebiotka

austeria
~madzik10
Własnie, dziewczyny o co chodzi z tym beta? slyszalam o tym ale tak na chlopski rozum moze mi ktos wytłumaczyć????

To jest po prostu badanie krwi, które wykrywa w niej poziom hcg.

Robisz go w labolatorium z krwi. Normalnie pobierają Ci krew a potem oznaczają stężenie hormonu. Możesz go robić po 8 dniach od stosunku. W czasie ciąży z każdym tygodniem wynik bety powinien być wyższy od poprzedniego.

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny mnie chyba już odbija...
kupowaliśmy z mężem prezent dla koleżanki która właśnie urodziła... niby wszystko ok, wybraliśmy, wyszliśmy... Następnego dnia tam poszłam i kupiłam takie tyci butki. Są piękne, czerwone małe trampeczki..... pomyślałam że bedą dla mojej dzidzi...

http://straznik.dieta.pl/zobacz/straznik/?pokaz=15765305e3f9196c7.png
http://slubowisko.pl/suwaczek/2005-07-12/od-naszego-slubu-minelo-juz.png

Odnośnik do komentarza
Gość zuzka525252

:) kochana ja juz 3 razy szłam do sklepu dzieciecego z takim zamiarem ale jak juz szlam do kasy z ciuszkami to sie stuknełam w głowe :D ale wiesz, to Ci nie przepadnie:) kiedys sie na pewno przydadza takie buciki:) tylko jak je znadzie Twoj partner?:))))

Odnośnik do komentarza
Gość PRAGĄCA MIEĆ DZIECKO

CZEŚĆ NAPISZE KRÓTKO .JESTEM 3 LATA PO ŚLUBIE.MAM ZA SOBĄ JEDNO PORONIENIE.Z KTOREGO DO TEJ PORY NIE MOGĘ SIĘ W 100% OTRZĄSNĄĆ .
WIELE PRÓB Z MĘŻEM O KOLEJNĄ CIĄŻE ...ALE BEZ SKUTKU ,DODAM ŻE JESTEŚMY PO BADANIACH NASIENIE SPAWDZENIU DROŻNOŚCI JAJOWODÓW.U MNIE OKI CYLKE REGULARNE.U MĘŻA STWIERDZONA OLIGOASTHENOZOOSPERMIA.BIERZE TRZY MIĘSIĄCE LEKI ZAPISANE PRZEZ LEKARZA PROWADZĄCEGO W CZĘSTOCHOWIE ALE NADAL NIC SIĘ NIE DZIEJE.DZIŚ ZNOWU ODWIEDZIŁA MNIE @.POMIMIO 3 DNI OPÓŹNIENIA.JUŻ MIAŁAM NADZIEJĘ...A TU ZNOWU TO SAMO...ZASTANAWIAM SIĘ CZY JEST SENS DALEJ MARNOWAĆ CZAS NA DOKTORKA W CZEWIE CZY UDA SIE DO KLINIKI ECZENIA NIEPLODNOŚCI W BIAŁYMSTOKU.... DO KLINIKI NASZ BOCIAN.WIE MOŻE KTOŚ CZY WARTO LICZYC NA DR MRUGACZA? JESTEM CHOLRNIE ZAŁAMANA Z POWODU BRAKU DZIECI .CHCE BARDZO ZOSTAĆ MAMĄ....TYLKO JAK SAM SEKS CODZIENNIE NIE WYSTARCZA.JUŻ NAWET NIE MA I NAS NAMIĘTNOŚCI TYLKO POPROSTU ROBIMY SZYBKI NUMEREK ŻEBYM MOGŁA ZŁAPAĆ NASIENIE...

Odnośnik do komentarza
Gość monika8330

czesc wiem co przezywacie ja dodatkowo mialam poronienia jedno samoistne w 5 tyg , problemy z hormonami i lekarz mowil ze teraz z tymi hormonami to nie ma szan nie kochalismy sie z mezem w dni plodne tylko 3 dni wczesniej i teraz mam juz 4 miesiecznego skarba kocham go ponad wszystko, nie poddajcie sie tylko nie myslcie non stop zeby byc w ciazy tylko zwolnijcie co ma byc bedzie ja tak pomyslalam i sie udalo nawet jak juz bylam w ciazy to nie wierzylam i nawet nie czulam tych objawow na ktore tak wczesniej bylam wyczulona wam tez sie uda tylko nic na sile zycze szczescia i powodzenia

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...