Skocz do zawartości
Forum

Mała kuleczka w pochwie


Gość Angelika27

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Angelika27

witam.. jestem przerazona wiec pisze tutaj... moj maz wewnatrz pochwy wykryl [palcem cos dziwnego postanowilam sama to sprawdzic i rzeczywiscie tak jest... nie umiem nazwac tego po imieniu , ale jest to mniej wiecej mala kluseczka i jakies jakby sklebione podluzne pozostalosci czegos.... nie potrafie tego opisac , ale jestem przerazona

Odnośnik do komentarza
Gość Puszysta07

No to dlaczego nie idziesz do lekarza, musisz pojsc i to jak najszybciej, przeciez to jest twoje zdrowie wiec nikt oprocz ciebie nie bedzie dbal o niego, powinnas poinformowac o tym swojego ginekologa, ja nigdy tak nie mialam wiec trudno mi jest powiedziec cokolwiek na ten temat

Odnośnik do komentarza

jeśli nagle coś takiego wyczuł, to na pewno nie przejmuj się, że to jakiś rak, bo rak się nie pojawia z dnia na dzień. A może facet cię nastraszył, bo mu się zdawało i teraz panikujesz. Strupy to mogą być i jakieś zalegające skrzepy po miesiączke lub coś w tym stylu, a nie zaraz jakiś guz czy coś. Najlepiej to idź do ginekologa, bo może to też być jakaś nadżetka, o. Ludzie lubią sobie wmawiać różne rzeczy i choroby, a jak wpadniesz w panikę, to będzie jeszcze gorzej. Ja zawsze najpierw panikuję, a potem okazuje się, że niepotrzebnie

Odnośnik do komentarza

Witam, Mam 17 lat i od 4 miesięcy sypiam z chłopakiem, od niedawna spontanicznie zaczeliśmy uprawiać seks bez zabezpieczenia, jakieś 2 tygodnie temu poczułam jego członka głębiej i wgl. bardziej szczegółowo ale on zapiera się że tak nie jest( mówi że jest na odwrót, że to ja zrobiłam się bardziej ciasna) ,w dodatku przed stosunkiem podczas gry wstępnej wkładając mi palec do pochwy powiedział że poczuł jakąś dziwną kulkę( nie wiem do końca co miał na myśli).Moje pytanie brzmi tak, co to jest bądź mogło być ta kuleczka o której niby mówił, i czy dlatego że go czuję głębiej i wyraźniej może świadczyć o tym że jestem w ciąży ?...

Odnośnik do komentarza
Gość Kamil____1234

Ludzie, jak ktos pyta to sie odpowiada a nie wszyscy s*aja ze do lekarza natychmiast bo zdrowie najwazniejsze. Przeciez kazdy o tym wie. Ale nie zaszkodzi odpowiedziec na pytanie. Takim doradcom podziękujemy. Ja z tym do ginekologa nie pójdę a chcialbym wiedziec gdyz sam wykrylem to u dziewczyny i sie troche zaniepokoiłem. A tu same mądralińskie...

Odnośnik do komentarza

tu nie trzeba być mądrym, pomyśl logicznie jak ktoś z forum, nie posiadając wiedzy z zakresu medycyny, ani nawet nie widząc tego może coś doradzić. Nawet leki jakie można stosowac w większość są na receptę, wiec i tak trzeba iść do lekarza. To może być wszystko: polip, cysta, torbielka, guz i skąd wiedzieć które to????

Żyj tak, żeby twoim przyjacielom zrobiło się smutno gdy umrzesz

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...