Skocz do zawartości
Forum

Opóźnienie miesiączki po pigułce 72h


Gość ag...99

Rekomendowane odpowiedzi

Gość ag...99

Witam ,

W lutym miałam wpadke ze swoim chłopakiem ,po 6 godzinach zazyłam pigulke 72h , po 6 dniach dostałam krwanienia .Po tym Robiłam 2 test ,ktore wyszły negatywnie

Pozniej miałam 2 kolejne miesiączki ,a teraz trzecia spoznia mi sie juz 4 dni , czasem boli mnie w dole brzucha po prawej stronie jakby jajnik ,mam tez nieprzyjemnny zapach i wodnista wydzieline ,czy dostane w koncu ten okres !!!!

Odnośnik do komentarza

jesli masz nieprzyjemny zapach i wydzieline prawdopodobnie masz jakas infekcje, powinnas pojsc do ginekologa zeby zobaczyl czy to nie jakas drozdzyca czy grzybica dostaniesz leki dopochwowe i Ci przejdzie warto tez zrobic cytologie i USG wynikow jesli sie zabepieczasz w ciazy raczej na pewno nie jestes i opoznienie nie jest przez pigulke tylko bardziej z infekcji

Odnośnik do komentarza

Witam Cię Serdecznie,

Spóźnianie się krwawienia menstruacyjnego może mieć wiele przyczyn. Nieprzyjemne wodniste upławy i bóle brzucha, mogą mówić o jakiejś infekcji. Dobrze gdy udasz się do ginekologa na badanie.
Czy miałaś ostatnio jakieś stresy?? Jak wyglądało współżycie z Twoim partnerem w tym cyklu miesiączkowym??Czy nie było jakiś ryzykownych stosunków??

Pozdrawiam Piotr

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...