Skocz do zawartości
Forum

Używki a astma oskrzelowa


Gość ktoś ktośik1

Rekomendowane odpowiedzi

ja mam astme oskrzelowa i wiem jak jest po marysce ale i bez tego mnie dusi . co robi ziolo gdy jest sie chorym na astme? zatyka rury prowadzace tlen do oskrzeli a wtedy mamy takie uczucie jak bysmy sie dusili , za malo powietrza itd ,itp palilem to 27 lat i zostaly tylko problemy zdrowotne 3 razy w tygodniu na dotlenieniu i spanie z maska tlenowa .wystarczy? masz astme nie pal ziola

Odnośnik do komentarza

Astma to nie przelewki, trzeba na nią uwazać. palenie może bardzo niekorzystnie wpłynać na organizm i wywołac silne reakcje. Może na przykład wywołać silną i niebezpieczną reakcję alergiczną czyli anafilaksję. Zawsze zabezpieczam się przed takimi sytuacjami i noszę zastrzyk adrenaliny ze sobą.

Odnośnik do komentarza

Mam astmę oskrzelową i palę marihuanę. Już jakiś rok. Powiem tak. Ja jako jedyna z towarzystwa(7 osób) mam astmę. Ja i mój przyjaciel jako jedyni się nie dusimy przy marysi. Powiem że nawet lepiej mi się po niej oddycha niż po normalnych fajkach.

Odnośnik do komentarza

Ja po wypiciu niektórych wódek mam atak astmy ( np wódki żubrówki), po wypiciu piwa i wina również.Atak pojawia sie w nocy. W testach wyszło mi ze jestem uczulona na grzyby ( ale przecież jest wiele rodzajów grzybów). Odstawiłam to co szkodzi ale przecież drożdże są np w chlebie i innych produktach spożywczych.. A to nie jest taka błacha sprawa, ponieważ uczulenia mogą oddziaływać na układ pokarmowy(zapalenia), a to juz nie jest takie fajne..

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...