Skocz do zawartości
Forum

Brak brodawek sutkowych u nastolatki


Gość ma...ki

Rekomendowane odpowiedzi

Gość ma...ki

Witam , mam dopiero 14 lat ale martwi mnei troche to , ze nie mam brodawek sutkowych , tak jakby nie mam ich wcale bo mam tylko w piersiach dziurki i w nich wcale nie widac niczego co moglo by tam rosnac , dodam jeszcze ze mam malyy biust , ale jest on widoczny , i nie miesiączkuje .

Odnośnik do komentarza
Gość stara-baśń

Możliwe, że jeszcze dojrzewasz, masz dopiero 14 lat Twoje piersi się dopiero kształtuja tak samo okres może się pojawić dopiero za jakiś czas. Pooglądaj swoje piersi w lusterku czy nie widzisz jakichś zmian skórnych czy nie leci jakiś płyn z tych dziurek. jeśli nie - poczekaj aż urosną, jeśli coś Cie zaniepokoi, np jakas wydzielina ból czy zgrubienie, powiedz o tym mamie i idźcie do ginekologa żeby obejrzał piersi.

Odnośnik do komentarza

Kochana, mam znajomą która ma wklęsłe sutki - dopiero po ciąży stały się one normalne. Powiedz o swoim problemie mamie - nie wstydź się tego ! Powinnaś mieć z nią dobre kontakty, Twoja mama ma już swój wiek i wiele może wiedzieć więc bez problemu pytałabym na Twoim miejscu ;) A jeżeli tak się tym martwisz to możesz poprosić ją o to, aby poszła z Tobą do lekarza.

Odnośnik do komentarza

robicie problem z niczego i wymyślacie jej już jakieś ginekologiczne problemy, a przecież ona po prostu ma już takie piersi! Niektóre kobiety tak mają, słyszałam o tym wiele razy i to nie ma żadnego podłoża chorobowego. Ja osobiście nie mam wklęsłych brodawek, jak jest mi zimno lub poleję się wodą to sterczą normalnie, ale gdy jest mi ciepło to moje piersi robią się takie duże, a brodawki prawie płaskie, a ogólnie mam małe brodawki. Przy karmieniu na początku ciężko było dziecku złapać, a potem się wyciągnęły więc w przyszłości przy karmieniu też nie powinno być zbytniego problemu, może tylko trochę boleć :) jeśli chodzi o miesiączkę, to spokojnie, okres ma czas się pojawić do 16 r.ż.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...