Skocz do zawartości
Forum

Zbyt dużo skóry na powiece przy głęboko osadzonych oczach


Gość Slepotka

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Slepotka

Witam,
Co zrobić ze skórą ktora marszczy się na powiece. Mam głęboko osadzone oczy przez co ma takie jakby załamanie powieki i ona tak jakby nachodzi. Przez co jest strasznie ciężko sie pomaować cieniami. Bo one sie zbierają w tym załanaiu. mm tak jakby zbyt dużo skóry na tych powiekach. Jak to skorygować? Wolałabym uniknąć operacji bo mam dopiero 26 lat i mam to od zawsze. Tylko nie mówice że to taki mój urok, bo słowo urok jest tu nie na miejscu

Odnośnik do komentarza

Lukrecja co ty mówisz.... jeśli ma głęboko osadzone oko to normalne że skóra bedzie się marszczyć i wcale nie jest to od cieni.dodatkowo może masz przesuszoną skórę. Możesz też robic ćwiczenia na miesnie okrężne oka i moze to pomoże ci na pozbycie się tej skóry.

Nigdy więcej nie patrz na mnie takim wzrokiem
Nigdy więcej nie podnoś na mnie głosu
Nigdy więcej nie zatruwaj słów gorycz

Odnośnik do komentarza

Ja tez tak mam. Niektorzy maja za duzo skory albo tluszczu na powiekach. Mi tez makijaz oczu za bardzo nie wychodzi przez ta zbedna skore. Ja mam w planie za niedlugo isc na operacje. Nie chodzi tu o naciaganie skory tylko usuwaja ci nadmair skory i tluszczu, w zaleznosci od przypadku. To jest korekcja powiek gornych. Koszt jak sobie patrzyla od 3000 do 5000 zl. Bioplastyka powiek. Juz sie nie moge doczekac, choc wiadomo zalezy na jakiego chirurga trafisz, no bo to roznie moze byc. Jak w kazdym rodzaju operacji moga zdarzyc sie jakie powiklania.

Odnośnik do komentarza

W Twoim przypadku odradzałabym jeszcze zabiegi chirurgiczne. Jesteś osobą młodą i raczej proponowałabym terapie, które nie powodują ciągłości skóry.

Możesz wykonać zabieg wykorzystujący działanie fal radiowych, który daje efekt "liftingu" skóry okolic powiek. Metoda ta jest nieinwazyjna. W trakcie zabiegu odczuwalne jest ciepło i niekiedy lekkie kłucie. Efekty są bardzo zadowalające i utrzymują się przez kilka miesięcy.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...