Skocz do zawartości
Forum

Czy pomaga masaż leczniczy?


Gość ekomama

Rekomendowane odpowiedzi

Gość poszukująca

Ekomama, slyszlam, ze pomaga, ale trezba isc do specjalisty i ion wyznacza taka rehabiltacj, na ktora musisz chodzi zeby byly wyniki, bo masaz polega na tym, ze sie masuje odpowiednie miejsca, czasami z użyciem jakiejś maści. A wczesniej ci bolal kregoslup?

Odnośnik do komentarza

Witam,

Z pewnością ciąża i okres poporodowy to duże wyzwanie dla kręgosłupa. Masaże lecznicze oczywiście są wskazane, muszą być jednak wykonywane przez osobę odpowiednio przeszkoloną i posiadającą w tym względzie doświadczenie.
Dodatkowo ulgą dla kręgosłupa może być pływanie oraz ćwiczenia na dużych piłkach (tzw. fit ball). Proszę także pamiętać o unikaniu noszenia dużych ciężarów oraz obciążania nadmiernie jednej ze stron kręgosłupa.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Ja od dawna juz mam problem z kregoslupem i chodzilam tez na masz leczniczy, pomagal mi ale niestety tylko na jakis czas. Efekt trwa jakis tydzien-dwa a potem znowu trzeba isc a masaz jest dosyc drogi... zastanawiam sie teraz nad basenem

Odnośnik do komentarza

Jak chodzi o masaże lecznicze to polecam , mi bardzo pomógł w usniezeniu bólu związanym z kręgosłupem. Odkąd na nie chodze dużo lepiej się czuje i mogę teraz dłużej wytrzymać w pracy przed komputerem. Polecam Bunkier Spa medical ul. Iłżecka 31A Ostrowiec Świętkorzyski bo mają tam świetynych masażystów

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...