Skocz do zawartości
Forum

Słabe libido przy wczesnej i częstej masturbacji


Gość kn...ep

Rekomendowane odpowiedzi

Gość kn...ep

Witam!
Mam 28 lat.Mam taki problem. Odkryłem masturbację bardzo wcześnie jako dziecko przez przypadek jak nie miałem jeszcze nasienia. Masturbowałem się bardzo często, od 1 do nawet 5 razy dziennie. Problemy w seksie bywały ale jakoś dawałem rade. Mam żonę i synka. Seks mi nie wystarcza i po kryjomu i tak sie masturbuję. Od pewnego czasu mam problem który tak szybko przyszedł że nie wiem co jest zgrane. Znikło mi libido, nie czuje podniecenia. Nie mam porannych erekcji. Jak się masturbuje to orgazm nadchodzi a penis nawet nie jest sztywny :( skurcze są bardzo słabe albo nawet wogóle ich nie ma. Nigdy czegoś takiego nie miałem nawet jak się masturbowałem i zawsze miałem ochotę :( czy jest możliwość że przez tak wczesną masturbację skonczyła mi się ochota na seks i limit orgazmów został wyczerpany? że mój organizm czuje się jak u mężczyzny w starszym wieku? Można to zbadać czy to podłoże fizyczne czy psychicznę? Czy urolog może stwierdzić co jest tego przyczyną?
Chciałem się jeszcze zapytać czy jak masturbuje się od tylu lat prawie codziennie to już zawsze będe musiał i nie będe mógł mieć przerwy?

Kuba

Odnośnik do komentarza

Witaj!
Nie można wykluczyć, że spadek libido jest związany z częstą masturbacją. Najprawdopodobniej nie jest to jedyna przyczyna. Zaburzenia libido mogą być związane również ze stresującym trybem życia oraz innymi problemami natury psychicznej. Urolog oceni, czy brak wzwodu ma związek z chorobami somatycznymi. Jeśli problem tkwi w czym innym to zostaniesz skierowany do odpowiedniego specjalisty. Problem "wyczerpania limitu orgazmów" można z pewnością wykluczyć. Jeśli codzienna masturbacja staje się dla ciebie przymusem to konieczna będzie odpowiednia terapia.

Odnośnik do komentarza

Mysle, ze poprzez takm wczesna masturbacje mogles niechcacy sobie obnizyc libido, bo...co za duzo to niezdrowe. Zrob przerwe, zrelaksuj a twoj "przyjaciel" ci sie odwdzieczy. O ile problem nie jest juz jakis powazniejszy...

Odnośnik do komentarza

Witam serdecznie,
Zmniejszenie potrzeb seksualnych, spadek libido może być spowodowane między innymi przez przesyt seksem - zbyt częstą masturbację.
Jednak najpierw należałoby się udać do urologa, by wykluczyć podłoże somatyczne. Zastanów się także, czy masturbacja u Ciebie nie stała się zachowaniem kompulsywnym, przymusowym, gdyż może to świadczyć o uzależnieniu. W takim wypadku konieczna będzie wizyta u seksuologa i podjęcie terapii.
Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Przestań się masturbować.
Musisz sobie dać na wstrzymanie.
Tym bardziej jak robisz to przy jakiś filmach XXX.
Po prostu jest to dla Ciebie tak zwyczajne, że nie czujesz takiego podniecenia kiedy przychodzi do seksu z żoną.
Powstrzymaj się przez 2-3 dni i spróbuj seksu.
Staraj się odpuścić to w ogóle.
Znajdź sobie jakieś zajęcie. Coś co Cię zrelaksuje.
Powodzenia i pozdro!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...