Skocz do zawartości
Forum

Czy chodzicie bez stanika?


Gość Komercha

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Komercha

Acha co jak co ale skromna to Ty nie jesteś. Co do Kurczaka to mi osobiście jego posty nie przeszkadzają. Forum seks jest od tego by pisać o seksie, raczej dziwnym by było jakbyśmy pisali o szydełkowaniu i robieniu na drutach. Jakoś oprócz ciebie nikomu to za bardzo nie przeszkadza.

Odnośnik do komentarza
Gość Tańcząca Wariatka

jak deformuje? no moga sie trochę za przeproszeniem wyciągnąć. Ale nie sądzę by jak raz od wielkiego dzwonu chodziło się bez stanika to coś się stąło. Po za tym jak piersi małe to nie ma co się wyciągać

Odnośnik do komentarza

jasne, że forum seks jest do pisania o seksie, ale jak czasami czytam posty Kurczaka i wchodzę na jakieś forum, a tam zdjęcia gołych jego penisów (żeby niby pokazać kolczyk tjaaa), to sorki, ale jestem zniesmaczona i nie wyobrażam sobie, żeby nie zwrócić mu uwagi. Facet ma kobietę, fantazjuje o swoich byłych, kolekcjonuje jakieś rzeczy związane z jego partnerkami seksualnymi i jeszcze zaczepia dziewczyny tu na forum więc dla mnie jest zerem po prostu i niedojrzałym nastolatkiem, bo nie sądzę, żeby dorosły i dojrzały facet robił takie rzeczy. Wchodzę na forum seks, żeby komuś doradzić albo odpowiedzieć na jakiś ciekawy wątek, a nie żeby oglądać sobie gołe siusiaki nienormalnych mężczyzn. Sorki, ale każde dziecko może tu wejść i sobie pooglądać penisa Kurczaka. Niech sobie idzie na sexfotkę, tam na avkach ludzie mają swoje penisy i muszelki, a nie zaczepia dziewczyny tu na forum, choć ma swoją. Dla mnie takie broniące go panienki och ach za każdym mężczyną są na podobnym poziomie jak i on. Chyba, że któraś nie widziała jego "ciekawych" postów, to mogę zrozumieć

Odnośnik do komentarza

a co do chodzenia bez stanika, to na dłuższą metę wyciąga nawet małe piersi, wystarczy popatrzeć na piersi murzynek w krajach afrykańskich, gdzie chodzą bez stanika. Wiszą im do pępka. Widziałam kiedyś taką stronkę, gdzie kobiety zamieszczały zdjęcia swoich piersi. Chodziło w niej o to, aby pokazać jak wyglądają naturalne biusty przeciętnych kobiet, to nawet takie malutkie wisiały.

Odnośnik do komentarza

Rusałka989 nie wielkość biustu jest istotna :) ja lubię małe !
Najważniejsze to by kobieta miała to coś w sobie. A ten rysujący się sutek pod bluzką naprawdę bardzo działa na facetów :)

bardzo mądrze powiedziane Kurczaku :) A taka kobieta która wygląda skromnie i delikatnie jak sobie wyjdzie w bluzeczce bez stanika to naprawdę potrafi robić dobre wrażenie, a jak piersi są małe to tym bardziej :)

Odnośnik do komentarza

Acha a nie zauważyłaś że zaczynasz wszystkich obrażać.... i nie mówię tu o kurczaku....Czepiasz się większości użytkowników, każdy kto ma inne niż ty zdanie jest od razu atakowany przez ciebie. Nawet jeśli Kurczak jest młody, to nie powód by wyzywać go od zboczeńców tak naprawdę nie wiedząc z kim on jest. Bo tak jak napisałaś przez neta nie da się tego sprawdzić. Tak samo możemy poddać wątpliwości to że masz męża, bo tak jak kurczak cały czas gada o seksie, tak ty w co drugim wątku podkreślasz jaka to jesteś piękna i jakiego cudownego męża masz. Podejrzewam że połowa przeglądających to forum ma męża i nie jest paszczurem.
Jestem tu nowa ale z boku dla mnie tak to wygląda, nie wiem o co ci chodzi, ale to przestaje być zabawne.

Odnośnik do komentarza

Daria - no właśnie nie spodziewałam się żadnej foty, ale też nie o to chodzi. Czy chciałybyście żeby wasz mężczyzna chwalił się na forum, gdzie większość to kobiety, kolczykiem w penisie? I czy trzeba do zdjęć kolczyka najpierw sobie przetrzepać, żeby penis stanął, a potem wstawiać fotkę? Nie rozumiem po co w ogóle kurczak zamieszczał zdjęcia swojego sisiora na forum skoro wystarczyło napisać, że on ma? Dla mnie to chore i ma na celu tylko przyciąganie innych kobiet, a takich mężczyzn nie szanuję i nie będę.
Jeśli chodzi o moje obrażanie, to zdarzyło mi się tu dwa razy (raz to kurczak, drugi raz nawet nie pamiętam kogo obraziłam). Nikogo więcej tu nie obraziłam, czasem się posprzeczałam, ale bez obrażania i nie chodziło o krytykę tylko o celowe czepianie się mnie z powodu niechęci do mojej osoby. Ktoś będzie mi robił uwagi, a ja mam nie odpowiadać? Dziewczyno, jak jesteś nowa, to proszę cię, nie wypowiadaj się na ten temat, bo ja jestem tu od dawna i dopiero niedawno mi się zdarzyło z kimś tu posprzeczać i fakt, że napisałam, iż jestem atrakcyjna (jako odpowiedź na słowa kurczaka, że nie jestem) i mam męża, to coś złego? Nie, no bo przecież lepiej, żebym pisała ile to ja mam problemów, jaka to ja jestem nieszczęśliwa z zaburzeniami i niską samooceną, to wtedy byście mnie lubiły, tak? Nie rozumiem osób, którym przeszkadza, gdy ktoś się szczerze wypowie. Ja też zakładałam tu wątki, że np chcę zgubić trochę brzuszka i kupuję hula hop - pisałam kiedykolwiek, że jestem idealna? Chyba osoba idealna nie prosi porad na takie tematy jak np jakieś ćwiczenia czy zakup czegoś do ćwiczeń. Nie, najlepiej przeczytać jeden wątek, a potem naskakiwać, bo nie wie się o co chodzi. Irytuje mnie to

Odnośnik do komentarza

ja też cię zaskoczę, bo zalogowana jestem tu od kilku dni, a wcześniej pisałam bez logowania więc na pewno nie przeczytałas wszystkich moich wątków i odpowiedzi, bo byś musiała poświęcić na to zbyt wiele czasu :D
co do reszty, to obrażanie nie jest równoznaczne ze sprzeczką, zapamiętaj to sobie :)))
A czy tobie się podoba moja osoba, czy nie, to już twój interes ^^

Odnośnik do komentarza
Gość Daria to ja

Acha rownie dobrze dziecko moze wejsc na redtube - niech rodzice pilnuja. A jak ktos wstawia fotke penisa ze schodzaca skora z napletka to tez jest zboczencem i dziecko dostanie zawalu? nie po prostu chce pokazac problem lekarzowi i te fotki sa oblesne w porownaniu z atrakcyjnym penisem kurczaka. gdyby moj facet wstawial takie zdjecia na forum - ok dopoki nie umawia sie na ogledziny penisa nie ma sprawy jedni sie chwala dziubkami i slit fotami kurczak chwali sie kolczykiem w penisie. nie wiem co Cie tak irytuje mowisz jakbys pierwszy raz fiu*a zobaczyla

Odnośnik do komentarza

Daria nie posikaj się na widok kurczakowego penisa haha dobre :DDD dla mnie nic w nim atrakcyjnego, od tak zwykły penis. Jak chciał się pochwalić kolczykiem, to po jakiego groma najpierw sobie trzepał, żeby mu stanął? Do pokazania kolczyka nie trzeba sobie konia walić najpierw :D dla mnie to żałosne i twoje poglądy są tak samo żałosne, widać, że ci chłopa brakuje ^^ wybacz, nie mogłam się powstrzymać.
Nie mogę z takich dziewuch, które tylko by latały za facetami "och ach och hihihihi" dokładnie część z was to robi ^^ jakbyście faceta nigdy nie widziały

Odnośnik do komentarza

pink elephant - ok, rozumiem cię tylko zauważ, że wchodząc na dany temat np o kolczykach, po prostu chciałam przeczytać zdanie innych na ten temat, ewentualnie się wypowiedzieć, bo wg mnie to kontrowersyjny temat i ciekawy, ale nie wchodziłam w niego, żeby nagle natrafić na 6445484378 zdjęć penisa Kurczaka. Jak niby mam nie reagować na jakiegoś zboka, który do tego swoją kobietę traktuje tylko jak przedmiot, jak lalę do seksu? Dla mnie to chore, ale część z was (nie mówię o tobie pink, akurat do ciebie nic nie mam) widać jest chętna hahahah nie mogę...

Odnośnik do komentarza

mnie chlopa nie brakuje to Ty masz problem z libido juz Ci mowilam jestes wszechmadra i pod katem chłopow, libido superantykoncepcji ciążowej, boskiej fryzury i sukienki rodem z horroru o zombi marlin monroe i takze pod katem psychoanalizy forumowiczow, wez sie Acha ogarnij bo sie osmieszasz. Nie zauwazylas ze nikt Cie nie lubi?
P.S.
a teraz powrzucaj mi obraz mnie tupnij nozka i pusc baczka to Ci ulzy mnie to lotto co piszesz w moja strone. Odcinam sie od tej dyskusji nie mam ochoty z Toba dyskutowac bo dyskusja z Toba to jak wrzucanie kamieni w wode.

http://straznik.dieta.pl/zobacz/straznik/?pokaz=601651b7128e8c5ce.png

Odnośnik do komentarza

zacznę od tego, że nie do ciebie pisałam tylko do "Daria to ja"... no, chyba że to ty xD
hahahaha dobra jesteś, do sądu by mnie podał i co by mi zrobili? Nic! A nie jest zbokiem? Jeeeest :)))
O super, ale mi pocisnęłaś :)))
A myślisz, że mnie to interesuje czy ktokolwiek mnie tu lubi? Mam to dzieś :D
Ja np tu nie lubię tylko kurczaka, bo dla niego kobieta jest po prostu przedmiotem, a takich facetów nie trawię po prostu, dla mnie są ZEREM i nie wiem po co wy go bronicie. Także nie unoś się tak, bo chyba części z was faktycznie chłopa brakuje skoro tak nad nim kokacie :))) bo wasz kurczaczek zamieścił zdjątko swojego sisiora i część z was ma już mokro w gaciach :DDD

Odnośnik do komentarza

Mam kompleksy jak każda kobieta, ale nie mam ich wiele i wcale nie jestem brzydka, a wręcz uważam się za ładną dziewczynę i jestem zadowolona ze swojego wyglądu.
Nikim nie gardzę tylko kurczakiem i dla mnie dziwne jest, że jeszcze go bronicie, wg mnie to jest podlizywanie się facetowi. Owszem, jest dla mnie zerem, bo niby ma kobietę, a umieszka tu swoje erotyczne zdjęcia, fantazjuje o byłych i kolekcjonuje jakieś pamiątki po nich, zaczepia inne dziewczyny i w ogóle jest jakiś zboczony, ale ile razy mam o tym pisać? To nie jest forum matrymonialne, ludzie. Śmieszą mnie takie panienki, które na facetów się gapią jak sroka w gnat i im się podlizują, to po prostu jest żałosne, nie widzicie tego? Nawet nie zwrócicie uwagi na to, że kurczak źle traktuje kobiety (swoje) i właśnie o to mi cały czas chodzi, ale nieeee, bo przecież to ja jestem ta zła, która się czepia, prawda? Lepiej się połasić do faceta, który wali sobie k. i wstawia takie zdjęcia na forum. ŻAŁOSNEEEEEE

Odnośnik do komentarza

Mam lustro w domu, to widzę :)
i mylisz się, bo słyszałam to nieraz, że jestem. Nie będę pisać, że tak nie jest, bo bym skłamała i nie będę płakać, że jestem brzydka i ile to ja mam kompleksów, bo czuję się po prostu ładna i widzę, że taka jestem i cieszę się ze swojego wyglądu.
Ale czy to istotne w tym temacie? Nie sądzę. To raczej wy musicie się dowartościować podlizując się kurczakowi hehe. Ja znam swoją wartość wiec nie muszę zabiegać o względy mężczyzn, żeby czuć się wartościowa tak, jak część z was to robi.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...