Skocz do zawartości
Forum

Biała sukienka na wesele?


Gość Acha

Rekomendowane odpowiedzi

No więc tak... niedługo mam wesele brata mojego męża (czyli szwagra) i szukam sukienki. Bardzo podoba mi się pudrowy róż i szukam sukieneczki w tym kolorze, ale żadna mi się nie podoba :/ niedługo jadę do miejscowości oddalonej od mojego miejsca zamieszkania o 2h drogi :/ i będę szukać. Dodam, że mam alternatywę, bo znalazłam fajne sukienki w necie i jeśli w tamtej miejscowości nic nie znajdę, to kupię jedną z nich... Problem w tym, że nie ma kolorów, które by mi odpowiadały... mogę kupić koralową (nie jest mi do twarzy w tym kolorze i nie lubię go), czarną (nie znoszę czerni), miętową (beeee), beżową (nad nią się zastanawiam) i białą. No właśnie... problem w tym, że biała mi się podoba najbardziej i nie wiem czy wypada tak iść. Kocham ten kolor, ale niedawno przeczytałam w necie, że podobno nie wypada. Do tego czasu nie miałam nawet pojęcia, iż nikt poza panną młodą nie może zakładać białych sukienek :) u mnie w rodzinie te byli zdziwieni jak im o tym powiedziałam, bo nie słyszeli o tym, choć należę do kulturalnej rodziny :) Nie wiem jednak jak jest w rodzinie młodej. A wy co myślicie na ten temat?
Wpiszcie na all
SEKSOWNA ASYMETRYCZNA * ZIP * GOŁE PLECY #M KOLORY
lub beżowa
GORSETOWA BEŻOWA ASYMETRYCZNA SUKIENKA M - 38

Nie wiem czy do mojej urody będzie pasował beż... będę miała włosy w kolorze mocnej czerwieni, chciałam je trochę natapirować na tyle, bo mam krótkie. Jakbym miała beżową, to kupiłabym białe szpile i białą opaskę w tapir. Sukienkę i tak będę skracać, bo na moją osobę o wzroście 163 cm będzie do kolan, a nie znoszę tej długości ;p Jeśli wybiorę białą, to muszę wybrać kolorowe dodatki

Odnośnik do komentarza

pytałam się dziś młodej co sądzi na ten temat i powiedziała, że jej to nie przeszkadza i u niej w rodzinie też nie zwracają na to uwagi. Więc nie wiem teraz... Wzięłabym białą, ale ta sukienka ma ten tiul/szyfon z tyłu i nie chcę wyglądać jak panna młoda :/ i teraz nie wiem

Odnośnik do komentarza

a co do czerwonej sukienki, to lubię ten kolor, ale moja poprzednia była ogniści czerwona i chcę tym razem coś pastelowego
Nie zgadzam się jednak z tym, że dziewczyny muszą na wesele ubrać się jakoś pospolicie, żeby się nie wyróżniały. Dla mnie to już jest głupie. I tak jeśli jakas tam panna młoda jest brzydka, to by ją przyćmiły choćby nawet niewiadomo co z kosmosu założyła na siebie. Dla mnie to już kompleksy :D
U mnie panna młoda jest ładna i pewnie dlatego jej to nie przeszkadza, bo i tak się wyróżni :)

Odnośnik do komentarza

ja się nie pytam czy wam się podobają tylko czy założyć białą i czy nie będę w takiej wyglądać jak panna młoda. Każdy w końcu ma inny gust, jedne wolą proste, inne wolą bardziej oryginalne (jak ja). Szczerze, to już mi się znudziła satyna i nie podoba mi się wiele sukienek, a teraz choruję na pastelową kieckę z usztywnionymi miseczkami/gorsetową i poza taką nie mogę nic ciekawego znaleźć i muszę do miejscowości oddalonej o 2 godz drogi ode mnie jechać, żeby czegoś poszukać, bo tu w pobliżu nic ciekawego nie widziałam. Widziałam te sukienki, które podałam, na zdjęciach u 2ch dziewczn i są naprawdę śliczne :) ale co kto wolo

Odnośnik do komentarza

mamy zupełnie różne gusta:D
Ale nie oto pytałaś. Moim zdaniem jeśli miałabym wybierać z tych dwóch sukienek to bym wybrała tę beżowa. Tylko jakoś bym własnie pokombinowała z dodatkami. Kolorowe buty, biżuteria jakaś kolorowa i torebka i cos we włosy. bo tak to będzie trochę mdło.

Nigdy więcej nie patrz na mnie takim wzrokiem
Nigdy więcej nie podnoś na mnie głosu
Nigdy więcej nie zatruwaj słów gorycz

Odnośnik do komentarza

nie chodzi o mój gust, bo do tej pory kupowałam raczej popularną satynę, ale tym razem chciałam coś innego.
Co do dodatków do beżowej sukienki, to już mam wymyślone :) będę miała mocno czerwone włosy (takie naprawdę czerwone, a nie jakaś ciemna wiśnia), białe szpile, chciałabym też mieć białą marynarkę i opaskę :) myślę, że fajnie to będzie wyglądać tzn połączenie beżu z bielą :) spokojnie, mdło nie będzie dzięki włosom i makijażowi :) nie należę też do bielasów dzięki samoopalaczowi :DDD marzy mi się tym razem jakiś makijaż w stylu pin up z mocno podkreślonymi policzkami różem, zawsze maluję się bronzerem itp, a tym razem chcę jakoś inaczej :)
Tylko w końcu jeszcze nie wiem jaki kolor wybiorę, może coś znajdę w tamtej miejscowości :)

Odnośnik do komentarza

łączyłam już beż z bielą (kiedyś na imprezkę) i wyglądało to po prostu super, bardzo do mnie pasuje taki zestaw :)
a tak w ogóle to na tych obrobionych fotkach nie widać uroku sukienki tylko wiem jak one na żywca wyglądają i dlatego się nad nimi zastanawiam :)

Odnośnik do komentarza

też nie lubiłam beżu. Do czasu :) nie lubiłam też żółtego, pomarańczu, różu, czerwieni, bieli itp. Dziś mi się w ogóle odmieniło :) np nie znoszę czerni, a lubię beż :)
No może wstawię zdjęcie, ale to już jak wszystko skompletuję. Jeśli ktoś będzie chciał to najlepiej niech mi potem poda maila albo coś, tylko nie wiem w jaki sposób, żeby zaraz nie usunęli :)))

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...