Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Dafnes

Jak się kochać z mężczyzną, który ma małego penisa?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Dafnes

CZeść,
Zaczęłam się spotykać z pewnym chłopakiem. Mamy oboje po 23 lata. Poznałam go na grillu u naszych wspólnych znajomych. Wszystko jest pięknie, jesteśmy ze sobą już 4 miesiące. Jest tylko jeden problem, zresztą niezbyt duż yale jest. Mój ukochany ma małego. No ma jakieś 12 cm w wzwodzie. Dla mnei to nie jest problem jakis duży. Ale chciałabym się dowiedzieć jak się kochać, aby go poczuć lepiej. Macie jakieś propozycje?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Acha

pamiętaj - nie o wielkość chodzi, ale o grubość i o kondycję fizczną faceta. Najwrażliwsze miejsce w pochwie czyli tzw punkt G jest blisko wejścia do pochwy i do tego długość nie jest potrzebna. Musicie tylko wybrać pozycje, takie, które będą najsilniej drażniły to miejsce :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

poznałas go na grillu a jestescie ze soba 4 miesiace to ten grill był w lutym? :D
a co do penisa - wspolzyjesz normalnie co na to poradzisz?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

spróbujcie takie pozycje w ktorych jest najglebsza penetracja np na pieska albo na jezdzca dzieki temu bedzie Cie stymulował :)

"Kiedy jest smutno, kocha się zachody słońca..."Mały Ksi

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Anetowa

Panda - poznac a byc z kims nie oznacza tego samego. byc moze poznali sie wczesniej, ale od 4 miesiecy sa para

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

no właśnie... może grill był w październiku.... albo jesli są studentami to grill w lutym to żadna rewelacja. U mnie nawet w grudniu robili grilla:D

Nigdy więcej nie patrz na mnie takim wzrokiem
Nigdy więcej nie podnoś na mnie głosu
Nigdy więcej nie zatruwaj słów gorycz

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość ktoś-

Na pieska to zła rada, jeśli ma małego najlepiej na nim usiądź. lub klasycznie on nta tobie,a ty na plecach tylko musisz najlepiej wysoko i bardzo rokroczyć nogi, możesz nogi zarzucić mu na ramiona wtedy będzie miał najlepsze dojście..
Kup mu pompkę ciśnieniową :) zawsze kilka centów się przyda więcej

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość kolly

No ale wazne tez nie tylko czy jest maly cz duzy ale tez liczy sie obwod no i technika na pewno, sprobujcie rozne pozycje na pewno znajdziecie cos dla siebie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość iksik

Musicie troche poeksperymentować z pozycjami, poszukaj w necie ciekawych pozycji, mysle ze poradzicie sobie ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość gosia_

pamiętaj że nie tak ważna długość, jak grubość! musisz wybrać pozycję w której będzie wam wygodniej więcej i w której ty odczuwałabyś orgazm intensywniej

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Dafnes

o obwód nie musze się martwić. Mnie to wogóle nie martwi ale chciałam zobaczyć wasze propozycje co by urozmaicić nasze pozycie. do tego na piska odpada, ale nie dlatego że ma za małego tylko dlatego że nie lubę tej pozycji.
I tak jesteśmy studentami:P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

kowbojka i na jeźdźca, odwrócona kowbojka. wszelkie pozycje gdzie partner może w ciebie głęboko wejść.

A dragon whisper her name,
on the east.
You win, or you die.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość tequilla

co mogę poradzić.. na jeźdźca, bokiem i żeby facet był z tyłu. a jeszcze lepiej to porozmawiać z swoim ukochanym i zdeczdować się wspólnie na nowiznę =Р

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja robiłem grilla w środku zimy - mianowicie w Warszawie są w największe mrozy koksowniki ustawiane więc ja z kumplem z domu wzieliśmy przygotowane patyki na to kiełbasa i stojąc na przystanku piekliśmy kiełbasę - wzrok ludzi którzy na nas patrzyli bezcenny :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość girl with a tatoo

haha, Kurczak, wyobrażam1 sobie widok!;-) A Dafnes, rada taka: kochaj sie z nim tak, jak gdyby mial duzego!!!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość bla la

Siema , chciałbym się spytać co sadzicie o wielkości penisa mam 20 lat w zwodzie 17 cm a obwód 11,5-12 jest normalny ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość alexandra21asd

W ogóle się nie kochać. Przecież to parodia seksu, narobisz sobie tylko traumy. Zostaw go nieudacznicom albo aseksualnym które seksu nie potrzebują do szczęścia

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość poległem

~Dafnes
o obwód nie musze się martwić. Mnie to wogóle nie martwi ale chciałam zobaczyć wasze propozycje co by urozmaicić nasze pozycie. do tego na piska odpada, ale nie dlatego że ma za małego tylko dlatego że nie lubę tej pozycji.
I tak jesteśmy studentami:P

Studenci? Z taką polszczyzną? Jaki nauczyciel, bądź jaka nauczycielka języka polskiego w ogóle wypuścił(a) cię ze szkoły podstawowej z takimi brakami?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość kawaler44

znałem kolegę, który na dupie zemdlał i kobieta aż pogotowie wezwała. Przyczyna: miał dużego penisa, ok 21 cm, a duży penis by stanąć zabiera krew mózgowi, stąd omdlenie.
A o wstydzie nie wspomnę.
Wniosek, lepiej mały ale bez mdlenia i wstydu, i zrobi to samo.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość siurek 12cm

Do wszelkich , za przeproszeniem, debilnych cip:
łechtaczka odpowiedzialna za wyzwalanie orgazmu leży parę cm poniżej spojenia łonowego, więc wystarczy siurek 5 cm, byleby tarł o pizdę minimum 10 minut, zanim sflaczeje po wytrysku. Jasne?
Punkt G odpowiedzialny za orgazm pochwowy, leż w 3/4 głębokości pochwy od strony brzusznej. Tu faktycznie potrzebny jest penis o długości minimum głębokości pochwy, czyli > 10 cm.
Rada: z początku, małym siurkiem robić rozgrzewkę a kończyć dildem, tak dużym jak duża jest wyobraźnia chorej kobiety.
Notabene, orgazm ma miejsce w mózgu a nie w chuju czy piździe. Kumacie wreszcie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...