Skocz do zawartości
Forum

Plamienie podczas stosunku


Rekomendowane odpowiedzi

witajcie.mam pytanie 7 maja mnialam miesiaczke,wczoraj kochalam sie z moim mezem i podczas stosunku polecialo mi troszkie krwi.wystraszylam sie bo nigdywczesniej tak nie mnialam.Dzisiaj szczypie mnie troszkie i boli mnie w prawej pachwinie ponadto mam podwyzszona goraczke 37 stopni.co moglo mi sie stac?czy powinnam sie niepokoic?mam 29 lat i nigdy jeszcze nie rodzilam.powiem jeszcze tak niezbytladnie ze seks byl "ostry"pomóżcie prosze

Odnośnik do komentarza
Gość Puszysta07

Z tego co wiem to plamienie podczas stosunku nie pojawia sie bez przyczyny, Krwawienie podczas stosunku, krwawienie z pochwy to czesto objaw chorób dróg rodnych, aczkolwiek nie zawsze. Takze powinnas skonsultowac sie z lekarzem.

Odnośnik do komentarza

a nie masz nadzerki? takie cos moze sie zdarzac podczas nadzerki moglo dojsc do jej podraznienia podczas stosunku stad krew, jesli to jednorazowe nie przejmuj sie tym, jak sie nasili krwawienie lub bedzie sie regularnie pojawialo skonsultuj sie z ginekologiem moze wykonaj cytologie

"Kiedy jest smutno, kocha się zachody słońca..."Mały Ksi

Odnośnik do komentarza
Gość kulkaja

nie może to plamienie pojawić się samo tak po prostu. musi być na to przyczyna i wydaje mi się że to nie ciąża. nie chorowałaś wcześniej nidgy na coś podobnego? lepiej idź do lekarza i powiedz mu o swoim problemie

Odnośnik do komentarza
Gość tequilla

jak lekarz tak Ci powiedział to na pewno jest to poważny problem... nie wiem dokładnie, sama nigdy z takim się nie spotykałam i nie byłam w ciąży... musisz teraz robić wszystko co powie lekarz, trzymac się i wierzyć że wszystko będzie w porządku

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...