Skocz do zawartości
Forum

Pielęgnacja cery dojrzałej


Gość Marylka 45

Rekomendowane odpowiedzi

Gość saruuuniawol
W dniu 11.04.2022 o 16:05, Gość Kalinka napisał:

Polecam suplementację kolagenem. Dbanie o cerę na zewnątrz, jest bardzo istotnie, ale od wewnątrz też trzeba działać!   Ja polecam kolagen od Collibre. Rewelacyjne efekty

Też piłam Collibre Beauty i bardzo sobie chwalę. Mamie na dzień mamy chcemy kupić pakiet "wewnątrz" i "na zewnątrz". Więc poleci kolagen do picia na pewno, a do smarowania sprawdzona formuła https://esklep.bielenda.pl/golden_placenta_collagen_reconstructor_liftingujaco_ujedrniajacy_krem_przeciwzmarszczkowy_50_plus_dzien_noc_50_ml.html. Super napina i cera serio wydaje się młodsza, mniej zmęczona i mniej "szara". Tak dwutorowo zawsze najlepiej. U nas super działa, polecam :) 

Odnośnik do komentarza
Gość Odpowiednia suplementacja

Najlepszym kosmetykiem jest zdrowa, zbilansowana dieta, nawodnienie organizmu (minimum 1,5 litra wody dziennie), a ja polecam jeszcze suplementację kolagenem, który pomaga w prawidłowym rozprowadzaniu wody w organizmie ?

Odnośnik do komentarza
Gość Monika45

Im starsze jesteśmy tym mniej kolagenu mamy, ja osobiście bardzo polecam kremy z kolagenem, np z Bielendy golden placenta, mają różne rodzaje kremów do twarzy, krem pod oczy, serum. Kilka dni stosowania i widzę różnicę w swojej skórze, jest bardziej jędrna

Odnośnik do komentarza

Warto chodzić na różne zabiegi napinające, masaże, ale także zakupić kosmetyki, które będą najlepszą bazą do tego wszystkiego. Polecam krem 40+ z bielendy, dokładnie seria golden placenta. Później można kupować produkty z tej samej sarii, ale 50+ itd.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...