Skocz do zawartości
Forum

Czy kobieta w ciąży może być seksi?


Rekomendowane odpowiedzi

Hej. Słuchajcie przyszło mi do głowy pytanie. No wiadomo ze kobieta brzemienna zazwyczaj cieszy się z tego że zostanie niedługo matką. Zastanawia mnie fakt czy myślicie że faktycznie podoba sie wtedy swojemu mezczyźnie jesli przybyło jej te 15-20kg? Taki widok jest dla niego jakimś podnieceniem czy raczej meżczyźni udają przed kobietą że jest seksi a tak na prawdę myślą zupełnie inaczej? Są kobiety które w ciąży wyglądają nieziemsko prawda? Urośnie tylko brzuszek i do tego jest śliczny ale są tez kobiety które tyją całe. Nogi puchną, ręce. Prócz brzuszka pojawia się tłuszcz. Jak myślicie jak do tego podchodzą mężczyźni? Panowie wypowiedzcie sie. :)

Odnośnik do komentarza

moim zdaniem kobieta w ciąży może być seksi. Ma duży biust, cera promieniej i oczy się skrzą. Wielu facetów ma taką fantazję ( Choćby Kurczaczek nasz:D) że kocha się z kobietą ciężarną.

Nigdy więcej nie patrz na mnie takim wzrokiem
Nigdy więcej nie podnoś na mnie głosu
Nigdy więcej nie zatruwaj słów gorycz

Odnośnik do komentarza
Gość Daria to ja

mam kolezanke ktora jest wlasnie w ciazy widzialam ja pare dni temu na zakupach, szpile takie ze ja bym nie ustala nogi chudziutkie brzuszek wiadomo, czarna tunika i krotkie czarne spodenki i zielona jakby rockowo skorzana kurtka wlosy ufarbowane kucyk okulary sloneczne, wygladala bardzo seksownie!

Odnośnik do komentarza

A no...Kurczak ma fantazje i wyobraźnie,to mu trzeba przyznać:)

Każda kobieta w ciąży może być seksowna,nie jest powiedziane,że przyszła mamuśka ma biegać w kapciach,za dużym dresie,nie stosować makijażu i nie dbać o siebie.

Ja jestem za tym żeby kobiety w ciąży dbały o siebie i podnosiły swoją wartość.Może szpilki nie są najbezpieczniejsze i najwygodniejsze dla kobiet w ciąży,chodzi o zdrowie-jest jakby nie było dodatkowe obciążenie dla kręgosłupa i stawów,ale seksowne ciuszki jak najbardziej:)

It's who I am and what I feel
My life is automatic
Up in the air, is what I breath
and it is never static.

Odnośnik do komentarza
Gość Komercha

tylko zastanawia mnie czy ciąża nie zmienia tego jak facet zaczyna patrzeć na kobietę, czy to nie jest tak, że przestaje w niej widzieć kobiertę a zaczyna matkę, która jest aseksulana dla większości ludzi

Odnośnik do komentarza

Komercha- zgadzam się z Tobą. Ciężko jest na początku przynajmniej pogodzić rolę matki żony i ''dobrej kochanki'' dla swojego męża. Dziecko, obowiązki i do tego dbać o siebie- 24h to za mało. Przynajmniej ja tak myśle. A może mężczyzna wtedy właśnie widzi tylko matke i zone a nie widzi juz atrakcyjnej kobiety z którą był przed ciążą?

Odnośnik do komentarza

jak ja byłam w ciąży, to mój facet tak samo miał ochotę na mnie jak i przed ciążą :) w ogóle miałam bardzo duży biust, zrobiłam się kobieca, choć i tak byłam szczupła, a przed ciążą byłam trochę chuda więc w ciąży wyglądałam fajne :) ogólnie w ciąży stałam się bardziej kobieca, od koleżanek słyszałam, że zrobiłam się strasznie ładna itp. Także myślę, że można być sexy :) ja tak się czułam

Odnośnik do komentarza

ja współczuje tym dziewczynom które biorą męża na poród, jak facet zobaczy co i jak to nigdy już nie bedzie chciał współżyc po takich wspomnieniach :D

żebyś się nie zdziwiła, znam mężczyzn którzy byli przy porodzie, i cały czac chcą współżyć, a poród jest dla nich jednym z najpiękniejszych momentów jakie w życiu przeżyli. Jeden z porodów naprawdę był trudny, jednak widocznie oni po prostu dojrzeli do zadania.

Odnośnik do komentarza

mój miał być przy porodzie i był ze mną na sali jak cierpiałam, ale na szczęście skończyło się cesarką, bo nie mogłam urodzić :P
nie ma nic złego w tym, żeby facet był przy porodzie, bo to jakieś wsparcie dla kobiety i czuje się bezpieczna. A np w obecności mężów położne są milsze, bo inaczej by dostały opie*dziel. I tylko jakiś fajfus, na maksa wrażliwy i niedojrzały facio może się zrazić porodem. Mój się jakoś niczym nie zraził

Odnośnik do komentarza

jak możesz wstydzić się przy ojcu dziecka porodu ;/ to jakieś nienormalne dla mnie.
jak facet się zraza do kobiety po porodzie to ja nie wiem co to za facet, co on mysli ze poród to jest jakaś bajeczka?;/ obrzydliwe dla mnie ze rodzenie jego dziecka może zrazić go do seksu z kobietą, mam wrażenie że taki nawet nie dorósł do roli, może lepiej by było jakby mu bocian dzieci przynosiły

Odnośnik do komentarza

No niby tak, ale wiesz niektorzy sa bardzo wrazliwi, nawet mdleja czasami :D tak ze ja uwazam ze warto sie zastanowic przed podjeciem takiej decyzju, bo dla kobiety porod jest jednak czyms bardziej naturalnym niz dla faceta

Odnośnik do komentarza

Austeria,
Nie każdy facet wie tak naprawdę jak wygląda poród, dla większości to właśnie jest bajeczka, że hyc i dziecko jest na świecie czyściutkie pachnace, a mamusia tez szczęśliwa i wypoczęta. Dla więksozści to jest szok i trauma. My kobiety wiemy co i jak, jak to wyglada, że to nie jest piękny widok, że trzeba się namęczyć ale dziecko to rekompensuje. Facet nie wie co to takiego, bo nigdy sie na tym nie zastanawiał. Nie byłam by tak cięta, słyszałam że facet po porodzie może bać się stosunku z kobieta n ie dlatego ze jej się brzydzi tylko że boi się że coś jej zrobi. Albo nie wie jak tam na dole wyglada i jak to będzie. Czy bedzie odczuwać ból czy nie, czy moze im nie wyjdzie.

Nigdy więcej nie patrz na mnie takim wzrokiem
Nigdy więcej nie podnoś na mnie głosu
Nigdy więcej nie zatruwaj słów gorycz

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...