Skocz do zawartości
Forum

Spóźnienie się okresu i mrowienie w piersiach a ciąża


Gość ma...ot

Rekomendowane odpowiedzi

Witam:)
Otoz chcialam sie dowiedziec czy mozliwe abym byla w ciazy, gdyz okres spoznil mi sie okolo 3 dni ale przyszedl i trwal normalnie 5 dni. Ale moja temperatura wynosi okolo 37*C, czasem jedna kreska w gore a czasem w dol. Piersi po okresie zawsze mam takie normalne , a teraz sa bardziej nabrzmiale i czuje w nich mrowienie oraz widoczne sa zylki na piersiach. Niewiem czego mam sie spodziewac??? Kupie chyba test i zrobie i sie dowiem, ale czekam na odpowiedz:) Pozdrawiam:) Marta ;)

Odnośnik do komentarza

Witaj!
Opisane przez Ciebie objawy nie są specyficznymi dla ciąży. Przesunięcie okresu oraz obrzmienie piersi mogło być związane z zaburzeniami hormonalnymi, infekcją lub zmianą trybu życia. Nie można oczywiście wykluczyć ciąży jeśli istniała możliwość zapłodnienia. Najrozsądniejszym rozwiązaniem będzie wykonanie testu ciążowego.

Odnośnik do komentarza

Witam Panią Serdecznie,

Opisane przez Panią objawy nie są pewnymi objawami ciąży. W razie jakiś wątpliwości proszę wykonać test ciążowy, ale wystąpił u Pani normalny okres, więc prawdopodobnie test wyjdzie ujemny.
Podwyższona temperatura, może być związana z innymi stanami toczącymi się w Pani organizmie, np. zapalnymi. W razie jakiś wątpliwości proszę skontaktować się z ginekologiem (myślę, że powinna Pani zbadać sobie piersi).

Pozdrawiam Piotr

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...